10 minut pro vlasy jako ze salonu

10 minut pro vlasy jako ze salonu Pokud si zakládáte na kráse a vitalitě vašich vlasů, používání kvalitních šampónů a ošetřujících přípravků je pro vás jistě samozřejmostí. Velké dilema však nastává v případě finální úpravy, kdy některým ženám stačí pro přirozený vzhled nechat vlasy jen volně proschnout, jiné se pro pocit perfektně upravených vlasů jako od kadeřníka neobejdou bez fénu. Také patříte mezi ty, které tráví dlouhý čas vysoušením vlasů přes kulatý kartáč pro větší objem? S tím je teď konec! Představujeme vám revoluční rotační kartáč na vlasy Rowenta CF9320D0 volume & shine pro dokonalou úpravu a současné vysoušení jedním přístrojem. 01. 12. 2015

Tento otočný teplovzdušný kartáč vyřeší váš každodenní boj s nepohodlným vysoušením přes kartáč jednou pro vždy. Navíc s ním velmi snadno a rychle dosáhnete požadovaného objemu i vzdušnosti účesu. Pojďme se tedy podívat, v čem spočívá jeho tajemství.

Rowenta CF9320D0 pracuje na principu fénu a kartáče zároveň. Prameny vlasů se automaticky natáčí kolem kartáče a tím dochází k současnému vysoušení a úpravě. Přístroj je velmi lehký na manipulaci a snadno se ovládá rotací doprava nebo doleva. Aby se zabránilo nechtěnému namotání vlasů, je tento rotační kartáč opatřen ovládacím tlačítkem bez aretace – otáčení probíhá jen tehdy, máte-li stisknuté tlačítko, buďto doprava nebo doleva. Podle potřeby lze měnit teplotu i rychlost otáčení. Úprava vlasů s Rowenta CF9320D0 je maximálně pohodlná a především šetří váš čas i každičký vlas. Tato jakási foukací kulma zajišťuje dokonalou úpravu vlasů, rychlý a profesionální výsledek. Ideální je především na úpravu středně dlouhých a dlouhých vlasů.


Rowenta CF9320D0 je navíc vybavena funkcí ionizace pro zářivý lesk a dokonce má i antistatický efekt. V balení najdete dvě velikosti kartáčů pro optimální použití u všech vlasových délek.

Úprava vlasů s rotačním kartáčem je napoprvé velký nezvyk a vyžaduje trpělivost. Čím častěji ale přístroj budete používat, tím rychleji jej dostanete do ruky a zjistíte jak na to. Manipulace s ním se pro vás stane jednodušší a perfektní účes plný sexy objemu a lesku nakonec vykouzlíte během pár minut.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý