AEG LAVAMAT

AEG LAVAMAT je třída automatických praček značky AEG, které usnadní praní mnoha užitečnými funkcemi. Pračky AEG LAVAMAT nabízí mnoho speciálních funkcí, které usnadní a značně zrychlí praní prádla v domácnosti.

Z široké nabídky programů vybíráme ty nejzajímavější:

  • SUPERRYCHLE - jedná se o nejrychlejší prací program, který se v současnosti vyskytuje na našem trhu. Je navržen pro lehké praní málo zašpiněného prádla, které zvládne za neuvěřitelných 20 minut!
  • Silent System Plus - pračky AEG LAVAMAT jsou velice tiché díky speciální konstrukci a také díky novému tichému motoru. Současné modely praček LAVAMAT dosahují v průměru zhruba poloviční hladiny hluku než starší typy praček.
  • Carboran - nový typ nádrží, instalovaný v pračkách AEG LAVAMAT má zvláštní, tzv. celulární strukturu, která zajistí pevnost a dlouhou výdrž. Tento typ nádrží rovněž svojí konstrukcí přispívá ke tlumení hluku.

Pračky AEG LAVAMAT mají malou spotřebu a vysoký výkon. Investice do nich se tedy rozhodně vyplatí. Perte prádlo šetrně a účinně a ještě přitom ušetřete!

Podívejte se na naši nabídku praček AEG LAVAMAT nebo navštivte sekci pračky AEG s horním plněním či pračky AEG s předním plněním a vyberte si skvělého pomocníka do domácnosti!

Informace o značce AEG.

Bok levý
Bok pravý