Apple ostatní APPLE iPad Dock Connector to VGA Adapter

Cena:
790 Kč
Dostupnost zboží:
momentálně nedostupné

Mám zájem o produkt Kód: K183852

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

 

Pomocí VGA adaptéru Apple můžete zrcadlit jakýkoli obsah z obrazovky iPadu nebo iPhonu 4S - aplikace, prezentace, webové stránky a další - na televizoru s rozhraním VGA, displeji, projektoru nebo jiném kompatibilním zobrazovacím zařízení, a to až v rozlišení 1080p HD. Zrcadlení videa je podporováno na iPadu 2 nebo novějším a na iPhonu 4S.

 

Po připojení zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k televizoru, projektoru nebo jinému displeji kompatibilnímu s rozhraním VGA můžete sledovat prezentace a video na velké obrazovce v rozlišení až 720p. Výstup videa je podporován až v rozlišení 1080p u zařízení iPad 2 nebo novějšího a iPhone 4S a až v rozlišení 720p u zařízení iPad, iPhone 4 a iPod touch (4. generace). Filmy se přehrávají v rozlišení až 720p.

 

VGA adaptér Apple lze připojit k zařízení iPad, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. generace), k dokovací kolébce pro iPad nebo univerzální dokovací kolébce prostřednictvím dokovacího konektoru a k projektoru nebo displeji pomocí VGA adaptéru.

 

Podporuje také promítání videa - filmů, televizních pořadů nebo nahraného videa - na velké obrazovce v HD rozlišení až 1080p. Jednoduše adaptér Lightning - VGA připojte ke konektoru Lightning na zařízení a potom k televizi nebo projektoru prostřednictvím VGA kabelu (prodává se zvlášť).

Recenze Apple ostatní APPLE iPad Dock Connector to VGA Adapter

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na APPLE iPad Dock Connector to VGA Adapter Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Bok levý
Bok pravý