Boříme ceny televizorů Samsung!

Nakupujte televize Samsung za nízké ceny! Časově omezená akční nabídka na vybrané modely platí pouze do konce září. Nakupujte chytře, sleva až 8.000,- Kč! 09. 09. 2009

Tato nabídka byla ukončena. Podívejte se, prosím, na aktuální akční nabídky.

Drtíme ceny televizorů!

Připravili jsme pro vás supervýhodnou nabídku televizorů Samsung, Panasonic a LG. Využijte při nákupu nové televize možnosti doprava zdarma u vybraných modelů.

logo Samsung
televizor SamsungNabízíme široký výběr úhlopříček televizorů Samsung od 32" až po 55". Pro lepší orientaci v názvech produktů máme pro vás menší nápovědu: model LE32B460 - nejdůležitějším kritériem je číslo 32, které určuje úhlopříčku modelu (hodnota 32" je rovna 81cm, hodnota 55" je rovna 139 cm. Číslo 460 upřesňuje modelovou řadu produktu (vybavení televizoru, oproti jiným modelům). Potřebujete poradit s konkrétním produktem? Kontaktuje našeho specialitu na prodej televizorů Samsung: josef.suchy@elektromedia.cz.

logo LGtelevizor LGZnačka LG patří mezi dlouholeté výrobce LCD a plazmových televizorů. Televizory LG vás zaujmou svým originálním designem, ultratenkou obrazovkou, vysokým rozlišením a rychlou dobou odezvy. Stejně jako u televizorů Samsung máme pro Vás nápovědu k jednotlivým názvům produktů: televizor 32LH2000 - první číslo 32 určuje velikost úhlopříčky televizoru a číslo 2000 specifikuje modelovou řadu televizoru. Pro další podrobné informace o jednotlivých modelech kontaktujte specialistu na prodej televizorů LG: frantisek.hysek@elektromedia.cz.

televize Panasoniclogo PanasonicLCD televize Panasonic můžete mimo jiné znát i pod označením Viera. Televize Viera nabízí dokonalé vykreslení barev a vysoké rozlišení obrazu. I pro televize Panasonic nabízíme dopravu zdarma u vybraných modelů. Pro bližší technické specifikace kontaktujte specialistu na prodej televizorů Panasonic: frantisek.hysek@elektromedia.cz.

ElektroMedia.cz vám stále nabízí výhodné nákupy za nízké ceny. Podívejte se do sekce akční nabídky a využijte aktuální slevy.

Bok levý
Bok pravý