Digitální kompakt Canon IXUS 165 SILVER

Produkt již není v prodeji

IXUS 165 SILVER

AKCE 401 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Štíhlý a stylový 20Mpix fotoaparát IXUS 165 vybavený 8× optickým zoomem s optickou stabilizací je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy. Pořizujte ostré detailní fotografie a filmy. Bavte se a experimentujte s kreativními filtry.

Užijte si vždy snadné snímání s fantastickými ostrými a detailními výsledky pomocí stylového 20Mpix fotoaparátu IXUS. Je vybaven inteligentními funkcemi a je dostatečně malý pro snadné přenášení.

  • Stylový, jednoduchý, ultratenký a snadno přenosný IXUS
  • Zachyťte ty nejlepší okamžiky, blízké i vzdálené
  • 20 Mpix pro ohromující detaily
  • Nádherné snímky v režimu Smart Auto, stačí zamířit a stisknout spoušť
  • Ostré snímky a stabilní filmy s Inteligentním IS
  • Dokonalost snímků v kapesní velikosti

Fotoaparát IXUS 165 umožňuje všem vždy jednoduše pořizovat skvělé kvalitní fotografie a filmy a zásluhou stylového ultratenkého designu se dokonale vejde do kapsy či tašky.

Fotografujte z dálky i zeširoka

Zachyťte snadno každý okamžik pomocí flexibility 28mm širokoúhlého objektivu s 8× optickým zoomem. Přibližte se ke vzdáleným objektům s 8× optickým zoomem nebo se přibližte ještě více bez jakékoli ztráty kvality s 16× ZoomPlus.

Jedinečné detaily pro vaše krásné vzpomínky

Vychutnejte si výjimečně kvalitní detailní fotografie. Volte flexibilně kompozici a ořezávejte snímky nebo vytvářejte nádherné výtisky velikosti plakátu zásluhou 20,0 MP.

Vždy nádherné ostré výsledky

Díky optickému stabilizátoru obrazu se již nebudete muset bát, že vaše snímky zničí roztřesený fotoaparát. Fotoaparát se automaticky přizpůsobí a zajistí ostré detailní fotografie a filmy, ať snímáte cokoli.

Videa v rozlišení HD na dosah ruky

Pořizování krásných videí bude zábavné a snadné. Jedním dotykem tlačítka lze snadno snímat úžasné filmy HD (720p), a to i za pohybu nebo s plným zoomem.

Nádherné fotografie s lehkostí

Snímejte snadno fantastické fotografie a filmy v režimu Smart Auto, který zvolí dokonalá nastavení fotoaparátu, bez ohledu na scénu. Vše, co musíte udělat, je zamířit a stisknout spoušť. Tlačítko nápovědy poskytne rychlou a praktickou radu pro použití fotoaparátu a jeho funkcí.

Skvělé snímky osob

Užijte si snadno úžasné snímky přátel s technologií detekce tváří. Fotoaparát zjistí více tváří v jediném záběru a zachová jejich zaostření a optimální jas. Detekce tváří zajistí přirozené tóny pleti i za neobvyklých světelných podmínek.

Popusťte uzdu své kreativitě

Experimentujte a bavte se s řadou kreativních filtrů. Můžete napodobit zkreslení objektivu rybí oko, přetvořit scény na snímcích a ve videích v miniaturní modely a mnohé další.

Přidejte vlastní styl

Přizpůsobte si snímky pomocí rychlé a snadné kontroly nad nastaveními snímků, jako jsou jas a intenzita barev. Zkontrolujte předběžně výsledky při volbě kompozice pomocí ovládání s živým náhledem a užijte si jejich sdílení s přáteli pomocí 6,8cm (2,7") displeje LCD. Ve spojení s Canon Connect Station můžete snadno sdílet fotografie a filmy se světem na webech sociálních sítí a v online albech, jako je irista, a užít si jejich sledování s rodinou a přáteli na televizoru HD.

Režim Eco

Skvělý pro jednodenní výlety. Režim Eco snižuje spotřebu energie baterie. Na jediné nabití tak s dobíjecí lithium-iontovou baterií dokážete pořídit více snímků.

Obsah balení:

  • fotoaparát
  • akumulátor NB-11L
  • externí nabíječka + kabel do zásuvky
  • popruh na zápěstí

Tabulka parametrů

Základní informace: Štíhlý a stylový 20Mpix fotoaparát IXUS 165 vybavený 8× optickým zoomem s optickou stabilizací je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy. Pořizujte ostré detailní fotografie a filmy. Bavte se a experimentujte s kreativními filtry.
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Typ senzoru: CCD
Optický zoom: 8
Celkový počet pixelů (Mpix): 20
Hledáček: Ne
Videosekvence: Ne
Paměťové karty: , Micro SecureDigital, Micro SecureDigital High Capacity
Ukládání v RAW: Ne
GPS: Ne
WIFI: Ne
Výška (mm): 952
Šířka (mm): 543
Hloubka (mm): 221
Hmotnost (g): 127

Recenze Digitální kompakt Canon IXUS 165 SILVER

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Canon IXUS 165 SILVER Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
pravý bok