proužek produkt

Produkt Concept PT 5120 + Doprava zdarma

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Osvědčený pomocník v oblasti zdravého vaření, který zcela jistě osloví nejen zastánce zdravé výživy, ale všechny labužníky a strávníky, jež dokážou ocenit vynikající přirozenou chuť jídla, jeho lehkou stravitelnost a hlavně zachování vysokých nutričních hodnot v pokrmech připravených vařením v páře.

1.Vaření v parní troubě PT-5120 představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla a je vynikajícím řešením pro toho, kdo ocení znamenité výsledky jak v intenzitě chuti, tak v zachování maximální nutriční hodnoty připravených pokrmů.
2.Parní trouba je ideálním řešením pro přípravu dětských pokrmů, které si při přípravě v parní troubě zachovávají tolik potřebné vitamíny a minerální látky. Příprava většiny jídel v parní troubě Vitastyle nevyžaduje použití tuku a různých dochucovadel, takže pokrmy jsou velmi lehce stravitelné.
3.Použití parní trouby je překvapivě všestranné, lze v ní připravit polévky, maso, ryby, zeleninu, vegetariánská jídla, knedlíky, rýži, ovoce i dezerty.
4.Kouzlo parní trouby PT-5120 spočívá v tom, že potraviny vařené v páře se nelouhují ve vodě, jako při běžném vaření a zachovají si tak svou intenzivní a přirozenou chuť.
5.Funkčnost parní trouby PT5120 je obohacena také možností kombinovat parní vaření s grilem, čímž dosáhneme oblíbeného křupavého a voňavého výsledku, bez kterého si některá jídla nelze představit (křupavé kuře, hranolky).
6.Další velmi ceněnou funkcí této parní trouby je rozmrazování. Pára rozmrazuje potraviny přirozeně šetrně a při poměrně nízké teplotě, navíc nedochází ani při časově delším rozmrazování k vysušování potravin a snižování jejich šťavnatosti.
7.Vaření v parní troubě PT 5120 Vitastyle je nejen zdravé, ale také snadné, pohodlné a bezpečné.
8.Nádoby na vaření se používají běžné, jako do klasické trouby a díky nerezovému provedení se parní trouba velmi snadno udržuje a čistí.
9.Nastavení jednotlivých programů je přehledně zobrazeno na světelném displeji, včetně možnosti nastavení denního času, dále ukazatele času přípravy a aktuálního stavu vody v zásobníku.
10.Parní trouba PT5120 je také vybavena akustickou signalizací, dětským zámkem a bezpečnostním uzavíracím systémem dvířek.
11.Tento moderní výrobek značky Concept nejenže zpříjemní a obohatí Vaši práci v kuchyni, ale díky němu se představíte i jako výborní hostitelé. Darujte sobě i svým blízkým kousek zdraví.

Technické parametry:
Funkce: pára, gril, pára+gril, rozmrazování
Počet programů: 22 (18 předvolených + 4 manuální režimy)
Nastavení teploty:
Pára: 70 - 100°C
Gril: 120 - 200°C
Pára: + gril: 120 - 200°C
Rozmrazování: 55 - 65°C
Objem: 26 l
Objem zásobníku na vodu: 1 l
Textový a grafický displej pro volby ohřevu a automatických programů
Ukazatel denního času a doby přípravy pokrmů
Časovač: až 12 hodin
Paměťová funkce
Akustická signalizace
Dětský zámek
Bezpečnostní uzavírací systém dvířek
Nerezový varný prostor i vnější plášť
Příslušenství: 2x rošt, plech, plech pro odkapávání tuku a šťávy, držák na vytahování plechu

Hmotnost: 12,4 kg
Rozměry: 510 x 300 x 365 mm
Rozměry vnitřního prostoru: 350 x 240 x 310 mm
Barva: nerez + černá
Příkon: parní trouba 1850 W, gril 1250 W
Napětí: 220 - 240V

 

 

Recenze Produkt Concept PT 5120 + Doprava zdarma

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Concept PT 5120 + Doprava zdarma Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok