Dodejte vašim vlasům maximální objem i stylový look

Dodejte vašim vlasům maximální objem i stylový look Milióny žen na celém světě řeší každé ráno jedno zásadní dilema. Také patříte k těm, které si denně potřebují upravovat účes pomocí žehličky na vlasy? Jak ale dosáhnout perfektního účesu v rekordním čase, abyste neztratila jejich objem a zároveň si je neničila? 16. 10. 2015

Není žehlička jako žehlička a u těch vlasových to platí několikanásobně. Na trhu s kadeřnickými elektrospotřebiči se setkáte s různými produkty, které sice slibují dokonalý výsledek, ale daní za jejich používání se Vám po čase stanou vysušené vlasy s roztřepenými konečky. Aby Vaše okouzlující hříva nebyla nenávratně ztracena, sáhněte po kvalitním výrobku, který byl vyvinut s maximální péčí pro zachování zdraví a krásy vlasů. Představujeme Vám žehličku na vlasy Rowenta CF 6430D0 pro sexy objem, krásu a lesk od kořínků ke konečkům po celý den.

Tajemství Rowenta CF 6430D0 je ukryto v zakřivené žehlící ploše, která byla navržena pro snadnou manipulaci a vytvoření objemného stylingu v poměrně krátkém čase. Unikátní rotační nahřátý keramický váleček nadzdvihne vlas přímo od kořínků, čímž dosáhnete objemového efektu. Povrch tvoří profesionální Ultra Shine Nano Ceramic, který vlasy ochraňuje a zároveň zvyšuje efektivitu stylingu. Ergonomický tvar zajišťuje pohodlné držení a díky Thermo Protect systému pro ochranu pokožky před teplem se dají vlasy zachytit a tvarovat přímo u kořínků. Nemusíte se tedy obávat, že byste se při tvorbě účesu popálila. Žehlička je navíc vybavena ionizačním technologií, která vysílá milióny ionů pro hydrataci, zářivý lesk a dokonce má i antistatický efekt. Aby Vaše vlasy po dobu žehlení netrpěly vysokou teplou, je žehlička nastavena na 170 °C. Právě tato teplota má zaručit upravení vlasů bez poškození a lámání i při dlouhodobém používání. Pro jednoduchou manipulaci je žehlička vybavena otočnou šňůrou, uzamykatelným systémem a závěsným poutkem.

S touto objemovou žehličkou docílíte sexy nového účesu bez zbytečného zatížení kdykoli budete potřebovat. Sama poznáte, že na každém vlasu jí opravdu záleží.

Náš TIP: Toužíte až po dvojnásobném objemu? Vyzkoušejte odlišný způsob žehlení než ten, na který jste zvyklá. Vlasy žehlete postupně od kořínků ke konečkům, ale jakoby v protisměru růstu vlasů. Pak už jen stačí vlasy přehodit nazpět a upravit podle potřeby. Výsledný efekt Vás zaručeně dostane.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý