Doprava zboží (ceník služeb)

Internetový obchod ElektroMedia.cz vám nabízí různé možnosti dopravy zboží a příplatkové služby spojené s dopravou (například odvoz starého spotřebiče). Přečtěte si, jaké možnosti dopravy nabízíme.

Osobní odběr Tachov

Dopravné není účtováno. Nabízíme vám možnost pohodlného převzetí zboží na kamenné prodejně v Tachově (tř. Míru 2117). Zboží si můžete vyzvednout v pracovních dnech od 9 do 16h

Doprava přepravní službou

Pro dopravu zboží zákazníkům využíváme služeb různých přepravních společností. Některé se specializují na rozvoz zboží větších rozměru (zásilky nad 30 kg), jiné zajišťují rozvoz zboží malých rozměrů.

Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič, a proto pro případnou pomoc (např. při stěhování do schodů u těžších zásilek) je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který vám s výnosem pomůže. Zboží vám bude dopraveno na dodací adresu za první uzamykatelné dveře. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem.

Doprava s avízem znamená, že přepravní společnost bude zákazníkovi avizovat, kdy přesně zákazník zboží obdrží. Jinými slovy: zákazník nemusí volat ani do internetového obchodu (ElektroMedia.cz) ani přepravní společnost. Zákazník pouze vyčká, až jej přepravní společnost sama kontaktuje (avízo).

Doručení v pracovních dnech od 8 do 17 hod.

Doprava zásilek menších rozměrů je hrazena zákazníkem ve výši 129,- Kč (včetně DPH).

Na chovatelské potřeby nabízíme speciální akční cenu dopravy 89,- Kč (včetně DPH).

Doprava zásilek nad 30kg a zásilek větších rozměrů je hrazena zákazníkem ve výši 329,- Kč (včetně DPH).

Slovensko

Dopravu zboží do Slovenské republiky zajišťují přepravní společnosti PPL a jedna z partnerských přepravních společností v závislosti na rozměrech a hmotnosti zásilky. Zboží vám bude doručeno obvykle do 3 dnů od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 17 hodin. Přesný čas dodání v den doručení nedokážeme zaručit.

Doprava na Slovensko je hrazena zákazníkem ve výši 799,- Kč (včetně DPH).

Příplatkové služby

Odvoz starého spotřebiče

Možnosti odvozu starého spotřebiče využívají obvykle zákazníci pro zboží větších rozměrů. Starý spotřebič musí být připraven k odvozu u prvních zamykatelných dveří, kde si jej řidič vyzvedne a naše společnost zajistí jeho ekologickou likvidaci.

Příplatková služba (odvoz starého spotřebiče) je zákazníkovi účtována poplatkem ve výši 250,- Kč (včetně DPH).

Komfortní doprava

Doručení zboží až na místo určení (např. byt, kancelář, garáž, apod). Řidič doručuje prostřednictvím manipulační techniky (rudl, paletizační vozík) a pokud to charakter zásilky vyžaduje, tak za aktivní pomoci příjemce. Příjemce potvrzuje převzetí zásilky před rozbalením přepravního obalu. Součástí dodávky je odvoz obalového materiálu.
Maxiální hmotnost kusu je 100 lg a musí být bez problému manipulovatelný dvěma osobami.

 

Příplatková služba (komfortní doprava) je zákazníkovi účtována poplatkem ve výši 250,- Kč za kus (včetně DPH).

Bok levý
Bok pravý