Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den!

Dopřejte si radost ze zdravé domácí šťávy každý den! Lisované nápoje z čerstvých surovin jsou dnes nepostradatelnou každého zdravého jídelníčku. Můžete je pít kdykoli během dne pro osvěžení i pro posílení svého zdraví a kondice. Dejte sbohem kupovaným džusům a připravte si vlastní čerstvou šťávu z pohodlí svého domova. Pokud si navíc pořídíte vhodného pomocníka, je příprava ovocného či zeleninového nápoje velmi snadná. Jak se ale orientovat mezi výrobky, který trh s odšťavňovači nabízí, a vybrat přesně ten, který bude splňovat všechny vaše požadavky? 24. 09. 2015

Vybírat můžete z různých typů, které dělíme podle způsobu zpracování ovoce. Ať už se rozhodnete pro odšťavňovač odstředivý, šnekový, mechanický nebo citrusovač, na všechny jsou kladeny stejné požadavky spotřebitele. Musí být hlavně rychlý, zaručovat co nejvíce šťávy a také se snadno čistit. Jeden takový jsme pro vás z naší nabídky vybrali a otestovali.

Odšťavňovač Philips HR 1855/90 patří do skupiny odstředivých přístrojů, s kterým připravíte až 2l šťávy najednou. Díky vysoce výkonnému motoru a jemnému mikrosítku získáte mnohem více šťávy v porovnání s jinými odšťavňovači. Sestavení všech dílů je velmi snadné a rychlé. Spodní díl je vybaven přísavkami, které při vysoké rychlosti odšťavňování zaručují přístroji stabilitu. Bezpečnost je pro výrobce prioritou, proto je i tento typ vybaven dětskou pojistkou. Pokud odšťavňovač není plně sestaven, po otočení spínačem se nespustí.

U odšťavňovačů je dnes důležitá i jednoduchost obsluhy. Neradi připravujete a vykrajujete ovoce před samotným odšťavněním? Plnící trubice XL o průměru 75mm si poradí i s celými kousky jablka nebo mrkve. Navíc díky průhledné nádobě můžete bez problému kontrolovat stav rozemleté dužiny. Další zásadní úsporou času je dozajisté čištění. Odšťavňovač Philips je vybaven převratnou technologií QuickClean pro snadné čištění. Nalitím čisté vody přístroj předčistíte a zbytky pak už jen odstraníte jednoduše houbičkou pod tekoucí vodou. Všechny odnímatelné části je také možné mýt v myčce.

S odšťavňovačem Philips získejte z jakéhokoli ovoce či zeleniny maximum chuti do poslední kapky. Přesvědčte se o jeho kvalitách i vy a připravte si zdravé domácí nápoje kdykoli budete chtít.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý