Drtíme ceny televizorů!

Nakupujte televize Samsung, LG a Panasonic za nízké ceny! Časově omezená akční nabídka na vybrané modely platí pouze do konce října. Nakupujte chytře, sleva až 8.000,- Kč! 03. 09. 2009

Tato nabídka byla ukončena. Podívejte se, prosím, na aktuální akční nabídky.

Drtíme ceny televizorů!

Připravili jsme pro vás supervýhodnou nabídku televizorů Samsung, Panasonic a LG. Využijte při nákupu nové televize možnosti doprava zdarma u vybraných modelů.

logo Samsung
televizor SamsungNabízíme široký výběr úhlopříček televizorů Samsung od 32" až po 55". Televizory Samsung nabízí nejvyšší parametry v hodnotách kontrastu a jasu. Pro lepší orientaci v názvech produktů máme pro vás menší nápovědu: model LE32B460 - nejdůležitějším kritériem je číslo 32, které určuje úhlopříčku modelu (hodnota 32" je rovna 81cm, hodnota 55" je rovna 139 cm). Písmeno B symbolizuje, že se jedná o novinku pro letošní rok. Číslo 460 upřesňuje modelovou řadu produktu a jeho vybavení (čím vyšší číslo, tím lepší vybavení televizoru). Potřebujete poradit s konkrétním produktem? Kontaktuje našeho specialitu na prodej televizorů Samsung: josef.suchy@elektromedia.cz.

logo LGtelevizor LGZnačka LG patří mezi dlouholeté výrobce LCD a plazmových televizorů. Televizory LG vás zaujmou svým originálním designem, ultratenkou obrazovkou, vysokým rozlišením a rychlou dobou odezvy. Stejně jako u televizorů Samsung máme pro vás nápovědu k jednotlivým názvům produktů: televizor 32LH2000 - první číslo 32 určuje velikost úhlopříčky televizoru a číslo 2000 specifikuje modelovou řadu televizoru (čím vyšší číslo, tím lepší vybavení televizoru). Pro další podrobné informace o jednotlivých modelech kontaktujte specialistu na prodej televizorů LG: frantisek.hysek@elektromedia.cz.

televize Panasoniclogo PanasonicLCD televize Panasonic můžete mimo jiné znát i pod označením Viera. Televize Viera nabízí dokonalé vykreslení barev a vysoké rozlišení obrazu. I pro televize Panasonic nabízíme dopravu zdarma u vybraných modelů. Název produktu TX-P42GN13E vám sděluje následující bližší informace o produktu: písmeno P značí, že se jedná o plazmový televizor. Je-li model označen TX-L jedná se o LCD televizor. Číslo 42 udává velikost úhlopříčky (hodnota 42" je rovna 107 cm). Novinkou u televizorů Panasonic je tzv. funkce Viera Cast, která umožňuje připojení na internet. V nabídce jsou například Eurosport, Youtube, Google Picasa a další. Pro bližší technické specifikace kontaktujte specialistu na prodej televizorů Panasonic: frantisek.hysek@elektromedia.cz.

ElektroMedia.cz vám stále nabízí výhodné nákupy za nízké ceny. Podívejte se do sekce akční nabídky a využijte aktuální slevy.

Bok levý
Bok pravý