Kuchyňský robot Electrolux EKM9000 + Doprava zdarma

Produkt již není v prodeji

EKM9000

AKCE 6459 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Kuchyňský robot Assistent, celokovové tělo s výkonným 1200W motorem. Patentovaný systém "Bowl guard", intuitivní ovládání, tichý chod - pouze 72dB, 10 rychlostí. nádoba 5,5 litru, tři profesionální nástavce z nerezové oceli, barva stříbrná.

 

Vynikající hnětací výkon
* Nespokojte se s kuchyňským spotřebičem, který profesionálně pouze vypadá. Požadujte vyšší standard ve všech ohledech. Kuchyňský spotřebič Electrolux EKM9000 je vybaven mísou o objemu 5,5 litru se dvěma rukojeťmi a k dispozici má tři profesionální nástroje z nerezové oceli: šlehací metlu, hnětač těsta a plochý hnětač. Všechny nástroje lze bezpečně mýt v myčce nádobí a náš kuchyňský spotřebič poskytuje osvědčený vynikající hnětací výkon.

Výkonný a odolný, jeho použití je přitom snadné
* Dokonalý kuchyňský spotřebič je výkonný a odolný, jeho používání je ale zároveň snadné. Chcete-li mísu zdvihnout nebo položit, stačí použít patentovaný systém zdvihání mísy pomocí krytu mísy. Kryt mísy je vyroben z plastu bez obsahu bisfenolu A a snadno se myje v myčce nádobí. Díky jeho velkým rohům můžete do mísy dále přidávat přísady, i když je kryt nasazen.

Tichá a příjemná příprava pokrmů
* Člověk by si myslel, že výkonný kuchyňský spotřebič je při mixování hlučný. Kuchyňský spotřebič Electrolux však vyniká velmi nízkou hladinou hluku pouhých 72 dB. Takže i s motorem o výkonu 1 200 W a při dvanácti nastaveních otáček můžete někoho ráno překvapit čerstvě upečeným chlebem.

Design, který skvěle zapadne
* Je přirozené, že místo pro kuchyňský spotřebič je v kuchyni. Nejčastěji je umístěn na kuchyňské desce a ne někde ve skříni. Design proto hraje důležitou roli. Kuchyňský spotřebič Electrolux EKM9000 má celokovové tělo se stříbrnými prvky a je vybaven krytem mísy z plastu bez obsahu bisfenolu A. Vzhled ale neznamená vše. Všechny funkce jsou intuitivně sladěny a budí jednolitý dojem.

 

Rozměry:
* Výška (mm): 438
* Šířka (mm): 280
* Hloubka (mm): 388
* Čistá hmotnost (kg): 9.27

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si EKM 9000 za výhodnou cenu!
Hnětání: Ano
Šlehání: Ano
Lis na citrusy: Ne
Sekání: Ne
Mlýnek na maso: Ne
Odšťavňovač: Ne
Krájení: Ne
Mixování: Ne
Regulace rychlosti: Ano
Pulsní spínač: Ne
Displej: Ne
Objem pracovní nádoby (l): 5,5
Barva: Stříbrná
Příkon (W): 1200
Záruka: 24 měsíců

Recenze Kuchyňský robot Electrolux EKM9000 + Doprava zdarma

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Electrolux EKM9000 + Doprava zdarma Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok