ELME.CZ ve spolupráci s charitativní organizací a předními hokejisty tvoří kalendář!

Schází Vám kalendář na rok 2013? ELME.CZ je výhradním distributorem kalendáře s našimi hokejisty a krásnými modelkami. Podívejte se, jak probíhal slavnostní křest kalendáře a kde jej můžete aktuálně zakoupit. 07. 12. 2012

Navštivte oficiální stránku charitativního kalendáře Hoši děkujem(e) 2013. Dozvíte se veškeré informace o vzniku kalendáře, aktuálním dění, fotogalerii kalendáře a jak společně pomáháme.

banner

Kalendář si můžete rezervovat také na kalendar@hosidekujem.cz

Užijte si nádherný kalendář, který pro vás připravila elektromedia.cz ve spolupráci s našimi předními hokejisty a charitativní organizací.

Koukněte se na interview z fotografování. Na isport.cz, nebo si přečtěte článek a rozhovor s vybraným hokejistou.

Část článku z isport.cz:

Citace: "Takže vás nemuseli dlouho přemlouvat?
„Abych byl upřímný, moc tyto akce nedělám, ale myslím, že to byl dobrý nápad. Ani jsem neměl čas se rozmýšlet a říct ne... Výhoda byla, že to bylo hodně krátké, nevydržel bych někde takhle pózovat čtyři hodiny. Fotograf byl výborný, holky taky... Takže to bylo rychle hotové." "
Mohli jste si o focení přešíst v tiskovinách BLESK, SPORT.

Oficiální křest kalendáře proběhl 11.12.2012 v Národním domě v Praze na Vinohradech za účasti předncíh českých osobností. Samotný kalendář byl pokřtěn z rukou skvělého hokejisty Martina Straky a krásné modelky Taťány Kuchařové.

Podívejte se na interview a záznam ze křtu kalendáře na ČT sport.

Připojené obrázky

Křest Křest2 Křest3 Moderátoři večera Obrazy

Bok levý
Bok pravý