Digitální kompakt FUJIFILM FinePix JX650 black

Produkt již není v prodeji

FinePix JX650 black

AKCE 500 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

  • Digitální fotoaparát Fujifilm JX650 s rozlišením 16 Mpix, 5× optickým zoomem, 2.7" LCD displejem a možností nahrávat video v HD kvalitě.
  • Štíhlý a stylový fotoaparát se širokoúhlým objektivem a 5× zoomem
  • Skvělá obrazová kvalita ve stylovém kompaktním těle. Fotoaparát JX600 můžete vzít všude s sebou. Je k dispozici v pěti stylových barvách.

 

2.7-palcový jasný LCD displej

Velký, jasný LCD displej usnadňuje komponování skvělých snímků. Focení je hračkou díky působivému rozlišení 230 000 bodů.

Objektiv Fujinon s 5× zoomem

Kvalitní objektiv Fujinon s 5× zoom poskytuje dokonalý obraz v celém rozsahu zoomu od širokoúhlých kompozic po dramatické přiblížené detaily.

16 milionů pixelů - s živými barvami a skvělou kresbou

Díky rozlišení 16 milionů pixelů nepřijdete ani o ty nejmenší detaily fotografovaného objektu. Snímky jsou ostré a zřetelné, v živých barvách i při tisku na velké formáty.

Vysoká citlivost ISO3200 - Při maximální citlivosti ISO3200 jsou snímky přirozené a reálnější i při slabém osvětlení. Vysoká citlivost vám rovněž pomůže „zastavit" rychle se pohybující objekty.

Digitální stabilizace obrazu - Automaticky detekuje rozmazané objekty a okamžitě zkracuje čas závěrky. Výsledkem jsou zřetelné, ostré snímky.

HDTV-kompatibilní fotografie & video - Fotoaparát FinePix JX600 je schopen zaznamenat fotografie a video v HD formátu 16:9. Umožní vám tak využít zobrazení snímku na celé obrazovce HDTV. Pořizujte snímky ve vysokém rozlišení ve formátu 16:9 (1280×720 pixelů).

Detekce obličeje - Detekce obličeje optimalizuje snímky osob na základě detekce obličejů a optimalizace zaostření a expozice. Výsledkem jsou jasné, zřetelné snímky.

Detekce mrknutí - Pokud fotografované osoby mrknou, fotoaparát vás na to upozorní. Máte tak možnost pořídit snímek znovu nebo fotografii zvětšit, zkontrolovat a před pořízením dalšího snímku ji uložit nebo smazat.

Režim Smile & Shoot - Režim Smile & Shoot automaticky exponuje v případě, že v záběru se objeví úsměv, takže o žádný z nádherných úsměvů již nikdy nepřijdete.

Tabulka parametrů

Základní informace: Digitální fotoaparát Fujifilm JX650 s rozlišením 16 Mpix, 5× optickým zoomem, 2.7" LCD displejem a možností nahrávat video v HD kvalitě.
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Typ senzoru: CCD
Optický zoom: 5
Celkový počet pixelů (Mpix): 16
Hledáček: Ne
Videosekvence: Ano
Paměťové karty: , Micro SecureDigital, Micro SecureDigital High Capacity
Ukládání v RAW: Ne
GPS: Ne
WIFI: Ne
Výška (mm): 57
Šířka (mm): 95
Hloubka (mm): 21
Hmotnost (g): 104

Recenze Digitální kompakt FUJIFILM FinePix JX650 black

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na FUJIFILM FinePix JX650 black Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok