Navigace Garmin Hodinky Garmin Forerunner 310 XT HRM, fitness

Produkt již není v prodeji

Hodinky Garmin Forerunner 310 XT HRM, fitness

AKCE 2940 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Rozlišení: 160 x 100 pixely
Šířka (cm): 5,9
Výška (cm): 5,40
Hloubka (cm): 1,90
Hmotnost (g): 70

Forerunner 310XT nachází uplatnění nejen pro vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců, ale i pro zlepšení kondice rekreačních sportovců.

Forerunner 310XT nachází uplatnění nejen pro vedení a vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců s nejvyššími ambicemi, ale i jako vynikající doplněk pro zlepšení kondice rekreačních sportovců. Díky vysocecitllivému příjimači GPS nachází Forerunner 310XT uplatnění ve sportovních oblastech, jako je například lyžování, jízda na sněžných skútrech, kanoistika, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách apod., tedy oblasti, kde běžný sporttester bez GPS nefunguje. Forerunner 310XT je schopen komunikovat jak se snímačem tepové frekvence, tak i s dalšími kompatibilními snímači, mezi které patří snímač otáček kola a kadence šlapání, nožní senzor pro indoroové aktivity nebo snímač výkonu, např. Powertap, Cyclops. Použití Forerunneru 310XT Vám umožní jednoduše určit intezitu Vašeho tréninku a vést trénink s ohledem na optimální zátěž organizmu. Stejně tak jsou modely se snímačem vhodné např. pro dodržení nastavené srdeční zátěže starších osob.
Náramkové provedení přístroje o rozměrech 54x56x19 mm a hmotnosti 72g umožňuje neomezenou mobilitu a je stále na očích, kdykoli máte potřebu zkontrolovat si zaznamenává data. Forerunner 310XT je vybaven novou generací extrémě citlivých příjimačů s technologií HotFix. Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost proti vodě do 50 metrů. Je možné jej použít i při plavání.

Tréninkové funkce přístroje Forerunner 310XT:

 • Tréninková data: Zobrazení času tréninku, tempa, proběhlé/projeté vzdálenosti, tempa na okruhu, délky okruhu, času okruhu, nejlepšího a průměrného tempa, nadmořské výšky a počtu spotřebovaných kalorií.
 • Paměť historie: Umožňuje v paměti uchovat až 1.000 okruhů, umožňuje v paměti uchovat cca 2 roky tréninkových dat. Možnost automatického bezdrátového přenosu tréninkových dat do PC pomocí bezdrátové ANT+ technologie a pomocí přiloženého programového vybavení
 • Tepový alarm: Výstraha tepu spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného rozsahu tepu.
 • AutoPause(TM): Funkce umožňuje automatické vypnutí stopek, pokud snížíte rychlost pohybu pod nastavenou mez. Stopky se automaticky zapnou při rozeběhnutí
 • AutoLap(TM): Umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh. Funkce umožňuje trénovat kdekoliv se stálou kontrolou proběhlé vzdálenosti.
 • VirtualPartner(TM) Virtuální tréninkový partner umožňuje zadat cíl tréninku založený na čase, vzdálenosti nebo tempu. Přístroj na displeji zobrazuje grafického tréninkového partnera, který "běží" podle zadaných kritérií do cíle tréninku. Sportovec má možnost kdykoliv porovnat, zda je oproti tréninkovému partnerovi napřed nebo pozadu.
 • Tempový Alarm: Spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného tempa pohybu.
 • Časový/Vzdálenostní Alarm: Spustí zvukové znamení, pokud dosáhnete nstaveného času nebo proběhlé/projeté vzdálenosti.
 • Intervalový trénink: Umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování.
 • Alarm otáček: Umožňuje zadat interval otáček a využít funkce alarm otáček kola (volitelné příslušenství, není součástí dodávky)

Obsah balení:

 • Přístroj Forerunner 310XT
 • bezdrátový snímač tepové frekvence - hrudní pás
 • síťová nabíječka
 • USB ANT pro bezdrátovou komunikaci s PC
 • instalační CD s mapou Topo CZech 3
 • dokumentce

 

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Hodinky Garmin Forerunner 310 XT HRM, fitness za výhodnou cenu!
Výška (cm): 5,4
Šířka (cm): 5,9
Hloubka (cm): 1,9
Hmotnost (g): 70
Záruka: 24 měsíců

Recenze Navigace Garmin Hodinky Garmin Forerunner 310 XT HRM, fitness

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Garmin Hodinky Garmin Forerunner 310 XT HRM, fitness Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Bok levý
Bok pravý