Navigace Garmin Hodinky Garmin Forerunner 410 HR

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Typ navigace: fitness navigace
Menu v češtině: ANO
Voděodolnost: ANO
Dálkový ovladač : NE

Popis produktu:
Forerunner 410 HR jsou sportovní hodinky s integrovaným vysocecitlivým GPS přijímačem, díky kterému jsou schopny poskytovat velmi přesné údaje o rychlosti, zdolané vzdálenosti, času, výšce, a dalších veličinách nejen u klasických sportovních disciplín, jako je běh nebo cyklistika, ale i u ostatních disciplín, kde je jinak měření rychlosti a zdolané vzdálenosti obtížné (in-line bruslení, lyžování, kanoistika, jízda na koni, windsurfing a další).

Forerunner 410 HR je vybaven unikátní patentovanou technologií, která umožňuje přesnější výpočet spotřebovaných kalorií na základě změn srdečního tepu. Sportester je navíc vybaven novou generací anatomického snímače srdečního tepu, který lépe kopíruje hrudník a méně vadí při vrcholových výkonech. Měřená data, včetně místa, kde se trénink odehrál se zaznamenávají během sportovního výkonu do paměti hodinek a po návratu z tréniinku je možné data vyhrát do PC a vyhodnotit pomocí tréninkového serveru Garmin Connect..

Forerunner 410 HR je vybaven ciferníkem citlivým na dotyk. Ovládání přístroje je díky dotykovému kroužku velice jednoduché a intuitivní. U modelu Forerunner 410 došlo k zdokonalení dotykového ciferníku a oproti předchozímu modelu Forerunner 405 je ovládání ještě pohodlnější.

Neposlední předností sportesteru Forerunner 410 HR jsou možnosti, které jsou nabízeny ve spojení s počítačem a tréninkovým programem pro plánování a vyhodnocení tréninku. Forerunner 410 HR je vybaven automatickým bezdrátovým přenosem naměřených dat do PC. Stačí hodinky dostat do blízkosti několika metrů od počítače s nainstalovaným tréninkovým programem a sportester přenese automaticky všechny zaznamenané informace z paměti hodinek do PC. Sportester není potřeba nijak s PC propojovat, aktivovat nebo nastavovat - propojení s PC funguje skutečně samo.

S trénikovými daty je možné v počítači pracovat dvojím způsobem. První možností je využití tréninkového programu Garmin Training Center, který se instaluje na disk PC a zobrazuje tréninkovou historii nad mapami Garmin MapSource (v ceně turistická mapa ČR). Druhou možností je zpracování tréninkových dat pomocí webového tréninkového serveru Garmin Connect (http://connect.garmin.com), kde je možné tréninková data sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím internetu. Na webovém rozhraní jsou tréninková data zobrazena nad uličními nebo satelitními mapami celého světa, včetně možnosti přehrání/animace sportovního výkonu nad 3D mapou. Zejména tréninkový server Garmin Connect nabízí velice jednoduché a funkční vyhodnocení sportovních aktivit. Prostředí Garmin Connect je plně k dispozici v českém jazyce, můžete zde tvořit tréninkové plány a sledovat jejich plnění, jednotlivé sportovní aktivity můžete zařadit podle druhu a barevně odlišit. Server vám automaticky vede tréninkový denník, včetně možného zobrazení kalendáře nebo tvorby statistik.

Garmin Forerunner 410 HR je kompatibilní s bezdrátovými snímači ANT+. V ceně Garmin Forerunner 410 HR je zahrnut ANT+ snímač srdečního tepu (STANDARD). V případě potřeby je možné k Forerunneru 410 připojit navíc tyto snímače:
• nožní senzor (food pod) - slouží pro určení proběhnuté vzdálenosti u halových sportů, případně k určení a zaznamenání frekvence kroků u outdoorových sportů,
• cyklistický snímač otáčení kola a kadence šlapání (GSC 10) - slouží pro měření a zaznamenání informace o frekvenci šlapání,
• cyklistický měřič výkonu - slouží pro měření a zaznamenání síly šlapání ve wattech (na trhu jsou k dispozici ANT+ wattmetry například od SRM nebo Cyclops, wattmetry jsou v podobě náby nebo středu),

Garmin Forerunner 410 HR patří k nejlepším světovým sportesterům současnosti.

Klíčové vlastnosti modelu Forerunner 410 :
• výpočet spálených kalorií na základě tepové frekvence, licencovaná technologie společnosti FistBeat,
• výdrž akumulátoru: až 8 hodin se zapnutým GPS, až 2 týdny při vypnutém GPS na jedno nabití,
• robustní voděodolný kryt ( IPX 7 ),
• vysocecitlivý GPS,
• měkký, anatomický snímač srdečního tepu v ceně,
• možnost uložení až 100 bodů s názvem, ikonou a výškou,
• všestranné využití díky integrovanému vysocecitlivému GPS,
• funkce Virtuálního tréninkového partnera umožňující soupeření se svým nebo cizím historickým výkonem,
• v ceně je obsažen originální pásek + náhradní pásek se suchým zipem, který je vhodný pro sportovce se silným zápěstím,
• v ceně je obsažena turistická mapa ČR Topo Czech s možností zobrazení historie tréninku nad mapou v PC.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech pro instalaci do PC, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.600
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 8594068048705

Záruční doba: 24 měsíců

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Hodinky Garmin Forerunner 410 HR za výhodnou cenu!

Recenze Navigace Garmin Hodinky Garmin Forerunner 410 HR

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Garmin Hodinky Garmin Forerunner 410 HR Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
Pravý bok