Navigace Garmin Navigace Garmin Montana 600 PRO Lifetime, outdoor

Produkt již není v prodeji

Navigace Garmin Montana 600 PRO Lifetime, outdoor

AKCE 1871 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Nová generace outdorrových GPS navigací s označením Garmin Montana kombinuje výhody odolných, outdoorových navigací s přehledností velkých displejů a hlasovým ovládáním automobilových navigací.

Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na šířku nebo na výšku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu, integrovaný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací a 3-osý elektromagnetický náměrový kompas, patří mezi hlavní přednosti navigace.

Zkušenosti s navigací Montana potvrzují informace od výrobce, že model Montana je nejcitlivější a nejpřesnější navigací, kterou značka Garmin dosud na trhu představila. Vysocecitlivý GPS příjimač je schopen příjimat družicový signál i v místech, kde to dosud nebylo možné.Při zaměření přitom přístroj dosahuje vyšší přesnosti zaměření dat, než ostatní outdoorové přístroje v naší nabídce.

Velký 4" dotykový displej s rozlišením 272x480 pixelů nabízí přehledné zobrazení mapy na velké ploše a poskytuje lepší přehled o situaci v okolí aktuální pozice v případě použití v terénu a nabízí srovnatelné parametry zobrazení v porovnání s automobilovými jednoúčelovými navigacemi při použití v automobilu.

Ačkoliv se rozměry přístroje zdají být na první pohled poměrně velké (7.48 x 14.42 x 3.64 cm), přístroj při orientaci na výšku padne velmi dobře do ruky. Díky dotykovému displeji a absenci ovládacích tlačítek je téměř celá čelní plocha vyhrazena pro displej, který je jednou z hlavních předností navigace.

Unikátní vlastnosti navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, kterýje možné nahradit 3ks běžných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Pokud používíáte pro napájení tužkové baterie, nedochází při připojení externího zdroje k jejich dobíjení. Montana je schopna na 3 tužkové baterie nepřetržitě funkgovat až 22 hodin provozu. Výměnu baterií můžete přitom jednoduše provést přímo v terénu. Variabilita napájení u Montany tak opět spojuje přednosti outdoorových a automobilových navigací.

Z pohledu navigačnách map je Montana kompatibilní s turistickými, automobilovými, leteckými a také námořními mapami. Podobně jako poslední generace outdoorových navigací Oregon, i Montana nabízímožnost dohrání vlastních rastrových map. Montana je vybavena vnitřní pamětí o kapacitě 4GB a slotem na paměťové karty microSD s možností oužití těchto karet o kapacitě 8GB. Obě paměti dohromady jsou schopné pojmout velké množství podrobných navigačních map. Uživatel má tak k dispozici z pohledu dohrávání map prakticky neomezenou paměť.

Při použití ns motocykli nebo v autě podporuje Montana možnost výpočtu nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli, včetně hlasové navigace nebo možnosti dohrání vlastní fatabázr bodů POI. Příznivci Geocachingu ocení podporu "paperless" Geocachingu s možností dohrání podrobných informací o keších do paměti navigace, možností logování nálezů v teréni a možností bezdrátového přenosu dat z GPS do jiné GPS pomocí bezdrátové technologie ANT+. Montanu je možné využít i při sportu ve spojení se snímačem srdečního tepu.

Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnostz výpočty plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Bližší specifikace produktu Garmin Montana 600 PRO:

 • vysoce jasný, dotykový 4" TFT displej, 65.000 barev, rozlišení 272x480 pixelů
 • vysoce citlivý GPS příjimač s podporou WAAS a HotFix(R)
 • možnost přenosu dat pomocí bezdrátové technologie ANT+
 • předehraná základní mapa světa se stínovaným terénem
 • integrovaný 3-osý elektromagnetický náměrový kompas a barometrický výškoměr
 • slot na microSD datové karty
 • zvukový výstup přes 3.5mm audi jack
 • konektivita: hight speed USB a sériový port
 • odolnost proti vodě: IPX7, odolnost proti vibracím: 6g
 • variabilní napájení: LiIon akumulátor (16hod) nebo 3x AA baterie (22hod)
 • podpora výpočtu nejrychlejší/nejkratší trasy po silnicích, podpora hlasové navigace
 • v ceně turistická mapa Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000 se službou Topo Lifetime - doživotní bezplatnou aktualizací turistické mapy ČR

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 16.00

EAN: 8594068041041

Záruční doba: 24 měsíců

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Navigace Garmin Montana 600 PRO Lifetime, outdoor za výhodnou cenu!
Velikost displeje ("): 4
Výška (cm): 7,48
Šířka (cm): 14,42
Hloubka (cm): 3,64
Záruka: 24 měsíců

Recenze Navigace Garmin Navigace Garmin Montana 600 PRO Lifetime, outdoor

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Garmin Navigace Garmin Montana 600 PRO Lifetime, outdoor Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
Pravý bok