Navigace Garmin Navigace Garmin Montana 650 PRO Lifetime, outdoor

Produkt již není v prodeji

Navigace Garmin Montana 650 PRO Lifetime, outdoor

AKCE 2146 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Outdoorová navigace s velkým dotykovým 4" displejem, 5 Mpix fotoaparátem, barometrem a elektromagnetickým kompasem a kombinovaným napájením (vestavěná baterie/AA baterie), otočným, uživatelsky přizpůsobivým displejem s mapou TopoCzech PRO 1:10 000 s doživotní bezplatnou aktualizací této mapy v ceně.

Nová generace outdoorových GPS navigací s označením Garmin Montana kombinuje výhody odolných, outdoorových navigací s přehledností velkých displejů a hlasovým ovládáním automobilových navigací. Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu, integrovaný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací a 3-osý elektromagnetický náměrový kompas, patří mezi hlavní přednosti této navigace.

Zkušenosti s navigací Montana potvrzují informace od výrobce, že model Montana je nejcitlivější a nejpřesnější navigací, kterou značka Garmin dosud na trhu představila. Vysocecitlivý GPS příjimač je schopen příjimat družicový signál i v místech, kde to dosud nebylo možné. Při zaměření přitom přístroj dosahuje vyšší přesnosti zaměření dat, než ostatní outdoorové přístroje v naší nabídce.

Zkušenosti s navigací Montana potvrzují informace od výrobce, že model Montana je nejcitlivější a nejpřesnější navigací, kterou značka Garmin dosud na trhu představila. Vysocecitlivý GPS příjimač je schopen příjimat družicový signál i v místech, kde to dosud nebylo možné. při zaměření přitom přístroj dosahuje vyšší přesnosti zaměření dat, než ostatní outdoorové přístroje v naší nabídce.

Velký 4" dotykový displej s rozlišením 272 x 480 pixelů nabízí přehledné zobrazení mapy na velké ploše a poskytuje lepší přehled o situaci v okolí aktuální pozice v případě použití v terénu a nabízí srovnatelné parametry zobrazení v porovnání s automobilovými jednoúčelovými navigacemi při použití v automobilu.

Ačkoliv se rozměry přístroje zdají být na první pohled poměrně velké (7.48 x 14.42 x 3.64 cm), přístroj při orientaci na výšku padne velmi dobře do ruky. Díky dotykovému displeji a absenci ovládacích tlačítek je téměř celá čelní plocha vyhrazena pro displej, který je jednou z hlavních předností navigace.

Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, který je možné nahradit 3ks bežných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Pokud používáte pro napájení tužkové baterie, nedochází při připojení externího zdroje k jejich dobíjení. Montana je schopna na 3 tužkové baterie nepřetržitě fungovat až 22 hodin provozu. Výměnu baterií můžete přitom jednodušše provést přímo v terénu. Variabilita napájení u Montany tak opět spojuje přednosti outdoorových a automobilových navigací.

Z pohledu navigačních map je Montana kompatibilní s turistickými, automobilovými, leteckými a také námořními mapami. Podobně jako poslední generace outdoorových navigací řady Oregon, i Montana nabízí možnost dohrání vlastních rastrových map. Montana je vybavena vnitřní pamětí o kapacitě 8GB a slotem na paměťové karty microSD s možností použití těchto karet až o kapacitě 8GB. Obě paměti dohromady jsou schopné pojmout velké množství podrobných navigačních map. Uživatel má tak k dispozici z pohledu dohrávání map prakticky neomezenou paměť.

Pro použití na motocyklu nebo v autě podporuje Monrana možnost výpočtu nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli, včetně hlasové navigace nebo možnosti dohrání vlastní databáze bodů POI. Příznivci Geocachingu ocení podporu "paperless" Geocachingu s možností dohrání podrobných informací o keších do paměti navigace, možností logování nálezů v terénu a možností bezdrátové technologie ANT+. Montanu je možné využít i při sportu ve spojení se snímačem srdečního tepu.

Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočty plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost vužití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Navigační přístroj Montana je k dispozici v těchto variantách:

 • Garmin Montana 600 - obsahuje 4GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech v měřítku 1:25 000
 • Garmin Montana 600PRO - obsahuje 4GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000
 • Garmin Montana 650 - obsahuje 4GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5MB digitální fotoaparát, v ceně obsahuje mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
 • Garmin Montana 650 PRO - obsahuje 4GB interní paměti, obsahuje 5 MB digitální fotoaparát, v ceně obsahuje mapu TopoCzech v měřítku 1:10 000
 • Garmin Montana 650t - obsahuje 8GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1: 100 000 a mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
 • Garmin Montana 650t PRO - obsahuje 8GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1:100 000 a mapu Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000
 • Mapa TopoCzech je podrobnou turistickou mapou České republiky v měřítku 1:25 000. Mapa TopoCzech PRO je velmi podrobná turistická mapa České republiky v měřítku 1: 10 000. Mapa TopoCzech PRO obsahuje jako bonus přístup do cyklistické mapy Cyklo Czech. Všechny uvedené podrobné mapy ČR je možné využívat jak na displeji GPS, tak i pro práci na PC (plánování tras, zálohování dat z GPS, tisk mapy)

Bližší specifikace produktu Garmin Montana 650 PRO Lifetime:

 • vysoce jasný, dotykový 4" TFT displej, 65.000 barev, rozlišení 272 x 480 pixelů
 • integrovaný digitální fotoaparát s rozlišením 5MB s automatickým ostřením a automatickým ukládáním pozice pořízení fotografie
 • vyscoe citlivý GPS příjimač s podporou WAAS a HotFix(TM)
 • možnost přenosu dat pomocí bezdrátové technologie ANT+
 • předehraná základní mapa světa se stínovaným terénem
 • integrovaný 3-osý elektromagnetický náměrový kompas a barometrický výškoměr
 • slot na microSD datové karty
 • zvukový výstup skrze 3.5mm audio jack
 • konektivita: hight speed USB a séroiový port
 • odolnost proti vodě: IPX7, odolnost proti vibracím: 6g
 • variabilní napájení: LiIon akumulátor (16hod) nebo 3x AA baterie (22hod)
 • podpora výpočtu nejrychlejší/nejkratší trasy po silnicích, podpora hlasové navigace
 • v ceně unikátní turistická mapa TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000 se službou Topo Lifetime - doživotní bezplatnou aktualizací turistické mapy ČR

 

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Navigace Garmin Montana 650 PRO Lifetime, outdoor za výhodnou cenu!
Hmotnost (g): 800
Záruka: 24 měsíců

Recenze Navigace Garmin Navigace Garmin Montana 650 PRO Lifetime, outdoor

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Garmin Navigace Garmin Montana 650 PRO Lifetime, outdoor Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok