Hyundai

Jsme autorizovaný prodejce značky Hyundai.

Hyundai Corporation je celosvětově známá společnost zejména výrobou automobilů. Společnost Hyundai zahájila svojí činnost roku 1947. V současné době hraje Hyundai důležitou roli v celosvětovém obchodě s příjmy přesahujícími 76 biliónů dolarů. Hyundai zaměstnává přes 180 000 lidí ve 30 zemích světa. V roce 1983 Hyundai založila dceřinou společnost Hyundai Electronics Industrie Co., která se zaměřovala na výrobu informačních systémů, elektrografických součástek a průmyslové elektroniky. Po celosvětovém úspěchu výrobků Hyundai (LCD televizí, DVD přehrávačů Hyundai, pamětí DRAM a SRAM) se stalo toto odvětví důležitým prvkem společnosti Hyundai.

Internetový ochod ElektroMedia.cz vám nabízí výrobky od společnosti Hyundai: DVD přehrávače Hyundai, LCD televize Hyundai, vysavače Hyundai, varné konvice Hyundai, přenosné přehrávače Hyundai a další. Výrobky Hyundai jsou u zákazníků zejména oblíbené svojí příznivou cenou a inovujícím designem.

LCD televizory Hyundai vám poskytnou ideální širokoúhlý obraz a ostrý zvuk. Se spojením s jedním z nabízených DVD přehrávačů Hyundai se stanou ideálními přístroji pro vaší domácí zábavu.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Hyundai a partnerem společnosti Hyundai. Prodáváme LCD televize Hyundai a DVD přehrávače Hyundai za akční ceny.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý