Kartáčky Flashdent: Naše první pomoc!

Kartáčky Flashdent: Naše první pomoc! Určitě to všichni moc dobře znáte, máte důležitou schůzku, rande, vlastně to může být cokoliv a občas jen žvýkačka nestačí, a ta kolikrát taky není hned po ruce. Já s sebou občas nosím mezizubní kartáček, hlavně když vím, že budu jíst. 25. 02. 2016

Čisté a zdravé zuby, to je základ! Jenže občas se přes den vytvoří na zubech takový nepříjemný povlak a s ním, už mi mezizubní kartáček nepomůže. Našla jsem si ovšem senzační řešení. Říkám jí první pomoc, jednorázový kartáček Flashdent. Co je na něm senzační je, že se vejde do kabelky, pánům do tašky, prostě je skladný. Navíc ho můžete použít kdekoliv a kdykoliv a to myslím doslova. K jeho použítí není za potřebí zubní pasty a ani vody (hlavně to nezkoušejte s vodou, protože kartáček je opravdu navržen tak, aby voda nebyla potřeba, sama jsem to jednou smíchala a pasta se jakoby rozpyla).

Je to dokonalá věcička, která pomůže v každé situaci. Fantastická je na cesty. Nedávno mě čekal opravdu dlouhý let se třemi přestupy a jak jsem to ocenila, že jsem si mohla v klidu vyčistit zuby a nemít sáček, v něm kartáček a zubní pastu, kterou bych ještě musela ukazovat při kontrole.

Můžu vám jedině doporučit a pokud žijete v početné domácnosti, určitě tím potěšíte i zbytek rodiny. A pokud vám to i přes to, co jsem o tom napsala, přijde zbytečné, tak mi věřte, že já sama jsem se na to zprvu takhle dívala a teď, teď bez něj nedám ani ránu :-)

Brzy vám přineseme video v českém jazyce:

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý