Kuchyňský robot Kenwood KMM 060 + Doprava zdarma

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

 • Celokovový kuchyňský robot Major Titanium KMM060
 • Na tento robustní kuchyňský robot se můžete spolehnout za všech okolností. Díky celokovovému tělu Vám vydrží celý život. Ve výbavě má nový skleněný ThermoResist mixér, s kterým umixujete všechno od polévky až po ledový koktejl. Robot Major Titanium KMM060 je ideální pro každodenní používání a díky třem výstupům pro připojení více než 20 příslušenství to je skutečně multifunkční kuchyňský přístroj.
 • Klíčové funkce a vlastnosti:
 • Kovové tělo s kovovými převody a výkonným 1500W motorem zvládne i sebevětší zátěž s lehkostí. Ve výbavě najdete 4 výškově nastavitelné kovové metly pro speciální potřeby. Každou metlu můžete výškově nastavit pomocí klíče o velikosti 19 mm. Pro malé množství surovin je například vhodné nastavit metlu tak, aby se téměř dotýkala dna. Pak zvládnete vyšlehat i jeden bílek. K metla Vám pomůže se zpracováním lehkého těsta například na bábovku nebo muffiny. Balónová šlehací metla ušlehá vše od šlehačky, bílků až po krémy. Hák je ideální pro zpracování tuhého těsta například na chleba nebo kynutého těsta na koláče. Flexi metla slouží na zpracování různých krémů.
 • V extra velké nerezové míse o objemu 6,7 l zvládnete zpracovat opravdu velké množství surovin. Můžete zadělat až z 1,5 kg mouky a připravit až 2,4 kg tuhého chlebového těsta, Major Titanium KMM060 to zvládne! Poradí si s jedním až 16 bílky najednou díky planetárnímu systému míchání, stejně jako s lehkým koláčovým těstem, kterého můžete v míse připravit až 4,5 kg!
 • Skleněný mixér ThermoResist o objemu 1,6 litru je vyrobený z borosilikátového skla (vysoce teplotně odolné a stabilní sklo, používané i v laboratořích) a je odolný proti teplotním šokům, to znamená, že můžete střídat horké a ledové suroviny, aniž by skleněný džbán popraskal. Díky tomu v něm můžete mixovat skutečně horkou polévku a vzápětí drtit led, aniž by to sklo nějak poškodilo. Mixér využijete nejen na smoothie či polévky, ale i na omáčky, majonézy, palačinková těsta apod. Se vším si perfektně poradí díky 4 nerezovým nožům, které po použití můžete odejmout a snadno očistit pod tekoucí vodou.
 • Díky elektronickému ovládání rychlosti s pozvolným náběhem otáček Vám suroviny z mísy při zapnutí nevystříknou ven. A jelikož je rychlost kontrolovaná mikroprocesorem, dokáže přizpůsobit otáčky a výkon podle objemu zpracovávaných surovin, tím se předchází zadření motoru a prodlužuje se tak životnost robotu. Rychlost je variabilní a nenarůstá skokově, takže můžete otáčky plynule přidávat v rozmezí od 43 do 203 ot./min na výstupu určeném pro metly.
 • Další výhodou tohoto robota je pulsní rychlost, která umožňuje maximální nástup otáček v okamžitém momentu. Tuto funkci využijete při použití s mixérem například při drcení ledu.
 • Unikátní systém planetárního míchání zajistí perfektní zpracování například malého množství šlehačky nebo i jednoho bílku.
 • Robot má celkem 4 výstupy pro připojení příslušenství: unikátní spodní výstup, výstup pomalé rychlosti,výstup střední rychlosti a výstup vysoké rychlosti pro připojení příslušenství.
 • Snadno vyklápěcí rameno robotu pro rychlé a snadné vyndání mísy a výměnu metly Vám zpříjemní obsluhu. Také kryt proti rozstřiku, který je součástí balení s otvorem pro přidávání surovin Vám zjednoduší práci. Kdykoliv během míchání můžete praktickým otvorem přidávat další ingredience a přípravu tak mít maximálně pod kontrolou.
 • Robot má elegantní stříbrnou barvu, která se hodí do každé kuchyně.

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si KMM 060 za výhodnou cenu!
Hnětání: Ano
Šlehání: Ano
Lis na citrusy: Ne
Sekání: Ne
Mlýnek na maso: Ne
Odšťavňovač: Ne
Krájení: Ano
Mixování: Ano
Regulace rychlosti: Ano
Pulsní spínač: Ne
Displej: Ne
Objem pracovní nádoby (l): 6,7
Barva: Kovově šedá
Příkon (W): 1500
Záruka: 24 měsíců

Recenze Kuchyňský robot Kenwood KMM 060 + Doprava zdarma

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Kenwood KMM 060 + Doprava zdarma Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
pravý bok