LED TV Samsung

Chcete si koupit LED TV Samsung? Zajímáte se o novou technologii LED TV? Jste na správném místě! Samsung přichází na trh s novou technologií výroby LCD televizí zvanou LED TV. Nakupujte LED TV Samsung za nízké ceny! 04. 09. 2009

Tato nabídka byla ukončena. Podívejte se, prosím, na aktuální akční nabídky.

LED TV jsou LCD televizory, které mají televizní obrazovku podsvícenou pomocí LED diod. Tisíce LED diod v televizoru vám zajistí nejen nižší spotřebu elektrické energie, ale také vyšší kontrast obrazu a obrovský rozsah barev od nejhlubší černé až po naprosto bílou. Díky miniaturním rozměrům diod se LED TV Samsung opět ztenčily. LED televizory mají obrazovku širokou pouze 3 cm a mají o 40 % nižší spotřebu energie než lcd tv Samsung z roku 2008.

LCD televizory s led podsvícením jsou oblíbené z několika důvodů. LED TV Samsung svému majiteli nabízí unikátní design v podobě ultratenké lcd televize. Systém Auto Motion Plus 100Hz u lcd LED televizí zajistí, že rychlé akční sekvence jsou zřetelné a jasné. Mega dynamický kontrastní poměr (Mega Contrast) zobrazí všechny odstíny šedé a také odstíny jantarové, fuchsiové a purpurové. Technologie Wide Color Enhancer s barevnou škálou LED zaručuje sytost a živost každého obrazového bodu.

Bok levý
Bok pravý