LG - První zakřivená OLED TV na světě

LG CURVED OLED TV svým tvarem, který je nejpřirozenější pro pohodlné sledování, nabízí lidem opravdový vizuální zážitek. 06. 01. 2014

LG TV 55EA980V

První zakřivená obrazovka na světě od společnosti LG zvěstuje příchod displejů nového tvaru a kvality, které znamenají přechod od plochých obrazovek k zakřiveným. Mírně zakřivená obrazovka představuje ideální tvar pro jakékoli zobrazovací zařízení, neboť zajišťuje stejnou vzdálenost očí od všech částí obrazovky. Předchozí typy obrazovek podléhaly technickým omezením a přizpůsobovaly se spíše televiznímu přístroji než divákovi. Od prvních zaoblených televizorů až po ploché obrazovky, nikde není patrná snaha o ergonomický design pro pohodlí diváka. Až LG CURVED OLED TV svým tvarem, který je nejpřirozenější pro pohodlné sledování, nabízí lidem opravdový vizuální zážitek.

Zaoblená TV

 

Pro OLED TV neplatí omezení týkající se pozorovacího úhlu, na rozdíl od dřívějších přístrojů, které se vyznačovaly ztrátou kontrastu při pohledu ze stran. LG OLED TV vykazuje neuvěřitelně stabilní kontrast při pohledu z jakéhokoli místa. Funkce „color refiner" navíc tuto technologii přivádí téměř k dokonalosti, neboť eliminuje barevné zkreslení.

Tři TV

 

Rychlost odezvy televizoru LG OLED TV je více než stokrát vyšší než v případě LED televizorů, takže můžete sledovat rychle se pohybující scény bez jakéhokoli rozmazání a s křišťálově čistým obrazem. Neplatí již žádné omezení ve formě nízké rychlosti odezvy a snímkové frekvence. Pohyb a veškeré detaily jsou zobrazovány tak, jak jsou vidět ve skutečnosti.

Odezva

Bok levý
Bok pravý