LG SMART TV

Jaký smysl má chytrý televizor bez chytrého dálkového ovladače? S magickým ovladačem LG CINEMA 3D Smart TV stačí jen namířit a kliknout. Prostě jsme se inspirovali Vámi. Nyní máte snadný a rychlý přístup do světa neomezené zábavy prostřednictvím zjednodušeného ovládání. Chytrý magický ovladač - kouzlo ve vašich dlaních. 27. 05. 2013

LG MAGIC REMOTE

LG vám přináší TV dálkový ovladač Magic Remote pro LG Smart TV. Technologie LG "Ukaž, potvrď a ovládej" zajišťuje vaše spojení s obsahem na obrazovce televizoru prostřednictvím jednoduchých gest a rychlých kliknutí na tlačítko OK. Tento snadný způsob ovládání TV vám dává možnost vysoce pohodlného, stylového a pokročilého užívání chytrého televizoru.


SMART HOME

Vedle ovladače Magic Remote jsou televizory LG Smart TV 2013 vybaveny zbrusu novým uživatelským rozhraním s vylepšeným designem, které se vyznačuje větší jednoduchostí a rozsáhlejšími možnostmi osobního nastavení. Jedná se o nejjednodušší a nejpřizpůsobivější uživatelské rozhraní.


SMARTPHONE JAKO OVLADAČ SMART TV

Proměňte váš chytrý telefon v univerzální dálkový ovladač spojující funkce standardního TV ovladače, touchpadu a klávesnice. Stáhněte si na váš mobilní telefon zdarma aplikaci LG MAGIC REMOTE APP pro zařízení s operačním systémem Android nebo pro iPhone a užívejte si ovládání vaší chytré televize.
※ Poznámka: Aplikaci LG MAGIC REMOTE AP


GAME WORLD

Vyzkoušejte revoluční spojení televizoru a herní konzoly!

LG Smart TV Game World přináší ohromné množství zábavy a radosti se spoustou her ke stažení. Užívejte si neomezené možnosti hraní díky patentovanému ovládání LG Magic Remote, které funguje podobně jako konzolový ovladač.


3D WORLD

Poznávejte neustále se rozšiřující svět 3D zábavy

Sledujte online zdarma širokou nabídku 3D filmů v galerii LG 3D WORLD. 3D obsah zahrnuje filmy, sport, hudební videoklipy, vzdělávací programy a ještě mnohem více!


SMART SHARE

Prostřednictvím funkce LG Smart TV Smart Share můžete prohlížet a sdílet soubory přenášené bezdrátově z externích zařízení na velkou televizní obrazovku nebo můžete sledovat televizi na jiném chytrém zařízení. Připojíte ke svému LG Smart TV další zařízení a můžete sdílet obrázky, hudbu a videa!


MIRACAST™

Funkce Miracast™ s certifikací WiFi Alliance umožňuje rychle a snadno bezdrátově propojovat televizory, chytré telefony a tablety, takže můžete pohodlně přenášet a sdílet digitální obsah přímo na televizní obrazovce.


TIME MACHINE II

Již nemusíte mít strach, že byste někdy propásli svůj oblíbený pořad. Nová generace oblíbené funkce LG Time Machine Vám umožní TV pořady nahrávat, přetáčet, pozastavovat a nebo opakovaně sledovat.
Live Payback:
Přehrávejte, pozastavujte, přetáčejte nebo znovu sledujte Vaše oblíbené pořady uložené na externím pevném disku.
Plánování nahrávání:
Vyberte si program a naplánujte dopředu, kdy se má nahrát.
Poznámka:
*) Pro funkci Time Machine II je nutné externí HDD (není součástí TV).


 

Bok levý
Bok pravý