Robotický vysavač Miele Scout RX1

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Bezpečnost
Technologie rozpoznání nábytku

Nespadne. Nenarazí.
7 optických senzorů na přední straně RX1 rozpozná nábytek i jiné překážky v cestě. K předmětům se RX1 přibližuje opatrně, aby vyčistil i podlahu těsně před nimi. Kolize nehrozí. Další 3 senzory na spodní straně přístroje zavčas rozpoznají výškové rozdíly a zabrání tak případnému pádu ze schodů.
Komfort při obsluze
Režim Auto

Čisté samo sebou
V režimu Auto čistí Scout RX1 všechny dostupné plochy zcela automaticky: opustí svou dobíjecí stanici, vyčistí požadované plochy a následně se vrátí zpět do dobíjecí stanice. Pokud by nestačilo jedno dobití akumulátoru na vyčištění všech ploch, přeruší vysávání, aby se mohl dobít. Po cca 120 minutách bude pokračovat ve vysávání přesně na tom místě, kde posledně práci přerušil.
Režim Corner

Důkladnější v rozích a podél stěn
Kde se shromažďuje nejvíc prachu? V rozích a okrajových oblastech, kde je nejmenší proudění vzduchu. Ještě, že je tu RX1 se svým režimem Corner. V tomto módu vyčistí RX1 nejprve všechny plochy v režimu Auto a následně se vrátí ještě jednou a znovu vysaje všechny okrajové oblasti. Můžete si tak být jistí, že prach bude důkladně odstraněn i z rohů.
Dálkové ovládání

Robota můžete ovládat i manuálně
Chcete vysavač RX1 ovládat jinak, než ho navádí automatický program? Žádný problém - díky dodávanému dálkovému ovládání ho můžete řídit i individuálně. Jednoduchými pokyny se nechá RX1 nasměrovat na určená místa, která tak spolehlivě zbaví nečistot.
Non-Stop Power

3krát delší výdrž akumulátoru
Výkonný Lithium-Ionen akumulátor udává nová měřítka robotických vysavačů. Až 120 minut pracuje RX1 na jedno nabití akumulátoru. Za tuto dobu vyčistí cca 150 m2 - to dosud nezvládl žádný jiný systematicky čisticí robotický vysavač. Také životnost je jedinečná: i po 300 dobíjecích cyklech dosahuje akumulátor stejného výkonu, jako když byl nový. A vydrží přibližně 3krát déle než akumulátory jiných výrobců.
Režim Spot

Velký pomocník na menší plochy
Drobky od snídaně pod stolem? Psí chlupy u sedačky? I tyto drobné maléry RX1 napraví: stačí aktivovat režim Spot a RX1 cíleně vyčistí oblast o velikosti 180 x 180 cm.
Dotykový displej

Snadné, intuitivní ovládání
Ovládání robotického vysavače Miele je hračka. Stačí jen dva doteky na přehledném dotykovém displeji, zvolit požadovaný program a spustit vysavač. Zbytek už udělá RX1 sám. Nebo můžete zadávat své pokyny prostřednictvím dodávaného dálkového ovládání - pohodlně z křesla.
Čistota pro váš dobrý pocit
Efektivní vysávání v rozích a podél stěn

Důkladný v každém koutu
Prach a nečistoty se rádi schovávají v rozích místnosti. A právě tam může být výkon mnoha robotických vysavačů nepřesvědčivý. Ne však Scout RX1: s perfektní navigací najde a zachytí díky svým extra dlouhým postranním kartáčům prach i v odlehlých rozích a okrajových oblastech.
AirClean filtr

Pro čistý vzduch v místnosti
AirClean filtr se stará o to, aby vysátý prach zůstal tam, kde má být: ve sběrné nádobě RX1. 2stupňový systém AirClean odfiltruje částečky prachu z nasátého vzduchu obzvláště důkladně. RX1 tak zajišťuje dokonce čistší vzduch v místnosti, než před vysáváním.
Překoná koberce

Bezpečně přes všechny překážky
Přechod z hladkých rovných podlah na koberce zvládne RX1 díky silnému pohonu a neklouzavým kolečkům bez námahy. Ani prahy ho nevyvedou z míry. Můžete si být jistí, že robotický vysavač Miele si spolehlivě prorazí cestu - pro efektivní čistotu v domácnosti.
Ploché provedení

Čisto i pod sedačkou
Díky svému kompaktnímu plochému provedení se Scout RX1 pohybuje hbitě. Snadno se dostane i pod nábytek i na jiná těžko dostupná místa. Ještě nikdy nebylo tak snadné mít čisto i pod postelemi, poličkami a sedačkami.
Smart Navigation

Větší přehled - více čistoty
Smart Navigation spojuje 3 inovativní vlastnosti: systém určování polohy s kamerou zajišťuje spolehlivou navigaci. Technologie ochrany nábytku s 10 senzory zabraňuje kolizím. A efektivní vysávání v rozích a podél stěn zajišťuje díky extra dlouhým postranním kartáčům obzvláště efektivní čištění v rozích. RX1 tak zvládne důkladně vyčistit všechny vaše podlahy.
Timer

Libovolné naprogramování startu
U Scouta RX1 můžete libovolně naprogramovat čas, kdy má začít s vysáváním. Můžete ho klidně nechat pracovat, i když zrovna nejste doma. RX1 začne s čištěním přesně ve stanovenou dobu. Poté se automaticky vrátí do dobíjecí stanice, aby dobil akumulátor. S prachem si už nemusíte dělat starosti, když se o vaši domácnost stará RX1.
Systém Triple Cleaning

3násobně důkladný
Miele Scout RX1 bojuje proti prachu hned 3krát: oba rotující postranní kartáče nahrnou nečistoty z rohů pod přístroj. Kartáčový válec zachytí hrubší nečistoty. A výkonný stejnosměrný motor vysaje jemný prach.
Dodávané příslušenství

Nabíjecí stanice
Adaptér
Čisticí kartáč
1 m magnetické pásky na ohraničení oblasti
Náhradní filtr

Barva

obsidian černá

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Scout RX1 za výhodnou cenu!
Barva: Tmavě šedá
Záruka: 24 měsíců
Sáčkový: Ne
Mokré sání: Ne
Objem sáčku / nádoby (l): 0,6
Rotační kartáč: Ne
Hubice na tvrdé podlahy: Ne
Energetická třída:

Recenze Robotický vysavač Miele Scout RX1

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Miele Scout RX1 Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
pravý bok