Na krémové polévky, omáčky i pyré je tyčový mixér nejlepší

Na krémové polévky, omáčky i pyré je tyčový mixér nejlepší V jistých momentech je nepostradatelným a nejlepším kamarádem kuchaře. Někteří z nás se bez něj v kuchyni prostě neobejdou. Zvládne připravit jemné polévky, krémové omáčky, chutné pyré i pomazánky. Poznali jste o kom je řeč? Pokud potřebujete parťáka, který odvede skvělou práci a usnadní vaření, neměl by vám v kuchyni chybět kvalitní tyčový mixér. Jeden takový, od české značky Concept, jsme pro vás dnes otestovali. 22. 12. 2015

V jistých momentech je nepostradatelným a nejlepším kamarádem kuchaře. Někteří z nás se bez něj v kuchyni prostě neobejdou. Zvládne připravit jemné polévky, krémové omáčky, chutné pyré i pomazánky. Poznali jste o kom je řeč? Pokud potřebujete parťáka, který odvede skvělou práci a usnadní vaření, neměl by vám v kuchyni chybět kvalitní tyčový mixér. Jeden takový, od české značky Concept, jsme pro vás dnes otestovali.

Tyčový mixér Concept TM 4740 je velmi praktický kuchyňský pomocník s vynikajícím výkonem, který si dokáže poradit s přípravou vašich oblíbených pokrmů během chvilky. Je vyroben z odolného plastu a osazen kvalitní kovovou nohou s nerezovým nožem. Jedná se o model v základní výbavě, který neobsahuje žádné další náhradní nástavce ani odměrné nádoby. Přesto u něj najdete široké spektrum využití. Použití tohoto tyčového mixéru je velmi jednoduché a díky ergonomickému tvaru rukojeti i pohodlné. Ovládání zajišťují speciálně navržená tlačítka pro snadné stisknutí. Concept TM 4740 je vybaven dvěma rychlostmi a „Turbo“ tlačítkem pro maximální výkon. Oba ovládací prvky jsou navíc podsvíceny modrým světlem. Nezbývá nic jiného než nasadit nerezové nože a pustit se do výroby omáček, krémových polévek nebo přesnídávek. Šetřete svůj čas při přelévání do dalších nádob. S Concept TM 4740 můžete horké pokrmy mixovat přímo v hrnci. S tímto tyčovým mixérem hravě zvládnete připravit i zdravé ovocné nápoje. Concept TM 4740 je natolik výkonný, že si poradí s jakýmkoli ovocem, které ve chvilce promění v chutný a krásně našlehaný ovocný koktejl. Údržba je stejně snadná jako práce s ním. Až skončíte s jeho používáním, stačí jen nerezový nástavec opláchnout pod tekoucí vodou nebo umýt v myčce nádobí.

Tyčový mixér je levný, skladný a praktický pomocník pro všechny, kdo si rádi pochutnávají na čerstvých potravinách a nechtějí spoléhat na zakoupené polotovary. Jeho schopnost proměnit potraviny v krémové a našlehané pokrmy během pár minut oceníte natolik, že se už nikdy nebudete chtít vrátit k původním složitým postupům.

Připojené obrázky

02_Elme_tycmixer 03_Elme_tycmixer

Sdílet článek

Recenzované produkty

Bok levý
Bok pravý