Na krémové polévky, omáčky i pyré je tyčový mixér nejlepší

Na krémové polévky, omáčky i pyré je tyčový mixér nejlepší Milujete chuť čerstvě ugrilovaných steaků, domácích hamburgerů, pečené zeleniny nebo masových špízů? Nečekejte na léto. S kontaktním grilem si všechny tyto pochoutky připravíte v pohodlí svého domova kdykoli během roku. 22. 12. 2015

Milujete chuť čerstvě ugrilovaných steaků, domácích hamburgerů, pečené zeleniny nebo masových špízů? Nečekejte na léto. S kontaktním grilem si všechny tyto pochoutky připravíte v pohodlí svého domova kdykoli během roku.

Dnes jsme pro vás otestovali domácí kontaktní gril značky Tefal, který je splněným snem všech milovníků grilování. Už nemusíte hlídat správnou teplotu ani stupeň propečení, Tefal GC 702D34 udělá vše za vás. Jeho hlavní výhodou je automatické grilování. Tento chytrý elektrický gril si sám změří množství a tloušťku potravin, kterým pak přizpůsobí čas i teplotu přípravy. Grilovací desky jsou vyrobeny z kvalitního nepřilnavého povrchu. Izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo zaručují bezpečnou manipulaci. Ovládání zajišťuje 6 grilovacích programů pro přípravu hamburgerů, drůbežího masa, toastů, červeného masa a ryb. Na ovládacím panelu najdete také tlačítko pro manuální režim s neměnnou teplotou pro přípravu grilované zeleniny podle chuti. Tlačítko se symbolem sněhové vločky pak využijete u přípravy zmražených potravin. Grilovací pláty jsou dostatečně velké, aby na nich bylo možné připravit současně až 4 porce. Před samotnou přípravou masa je doporučujeme lehce potřít olejem. Zároveň je dobré dodržovat základní pravidla jako u klasického grilování. Pokud maso předem marinujete, před grilováním ho osušte, aby vám nekouřilo stejně jako nad plamenem. Jinak se nemusíte bát gril použít v bytě nebo na balkóně. Během grilování nekouří, jen se z něj line tolik známá a oblíbená vůně grilovaného masa.

Řešíte často problém, že nepoznáte, kdy je maso dostatečně propečené. S grilem Tefal GC 702D34 vám tato starost odpadá. Díky unikátnímu displeji, který mění barvu podle stupně propečení masa, přesně víte, v jaké fázi grilování se nacházíte. Každá změna teploty je navíc ohlášena zvukovým signálem. Krvavé nebo dobře propečené? Záleží jen na vás, kdy grilování ukončíte a na jakém mase si pochutnáte.

Po grilování vždy přichází ta méně zábavná část - čištění. Také nenávidíte drhnout špinavý rošt? Gril Tefal GC 702D34 byl vyroben tak, aby i jeho údržba byla co možná nejsnazší. Grilovací pláty jsou vyrobeny z nepřilnavého povrchu a je možné je z grilu vyndat a umýt samostatně v myčce nádobí. Grilovací plocha je navíc chytře nakloněna pod úhlem 7°. Všechen tuk i přebytečná šťáva, která během grilování z masa uniká, stéká do misky v přední části, kterou je možné bez problému vyndat a mýt také v myčce nádobí.

Manipulace s tímto grilem je velmi snadná a hlavně vás bude bavit. Pokud si rádi dopřáváte grilovaná jídla a už teď se nemůžete dočkat až opět rozpálíte váš zahradní gril, je čas s tím něco udělat. Přesvědčte se, jak skvěle funguje gril Tefal GC 702D34 a zahajte grilovací sezónu už nyní.

Připojené obrázky

02_Elme_kontakt-gril 03_Elme_kontakt-gril

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý