Digitální kompakt Nikon COOLPIX S2900 SILVER

Produkt již není v prodeji

COOLPIX S2900 SILVER

AKCE 409 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Fotoaparát COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů se snadno vejde do vaší kapsy či kabelky, takže budete moci zachytit všechny cenné okamžiky.

S 5násobným optickým zoomem (až 10násobný s funkcí Dynamic Fine Zoom) zachytíte všechny detaily a s efekty Vylepšení vzhledu budou vaše rodina a přátelé vypadat vždy skvěle. Zachyťte veškerou zábavu zaznamenáním HD videosekvence a pořiďte brilantní snímky jediným stisknutím tlačítka díky automatické volbě motivového programu, která vám nabídne vhodné nastavení. S režimem Speciální efekty můžete být kreativní a Panoráma s asistencí vám umožní zachycovat dechberoucí scenérie.

Fotoaparát COOLPIX S2900 zachytí vaše krásné vzpomínky stylově

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů

Obrazový snímač fotoaparátu s velkým počtem pixelů zaručuje, že vždy získáte brilantní a ostré snímky s množstvím detailů - ideální pro tisk a zvětšování na formát plakátů.

Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem

Objektiv s 5násobným optickým zoomem, který lze dále rozšířit při zachování stejné kvality obrazu až na 10násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom, umožňuje pořizovat vynikající skupinové snímky a snímky objektů ve velkém měřítku. Už nikdy nezmeškejte žádný zábavný okamžik!

Záznam HD videosekvencí

Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence budete připraveni zachytit každý magický okamžik ve formátu HD (720/30p) Proměňte své přátele ve filmové hvězdy nebo snadno dokumentujte rodinné oslavy. Záznam HD videosekvencí

Panoráma s asistencí

Funkce Panoráma s asistencí zkombinuje přímo ve fotoaparátu pořízené snímky do panoramatických snímků, které zachytí ohromující scenérie přesně tak, jak si je pamatujete.

16 motivových programů

Nejste si jistí správným nastavením? Fotoaparát vám pomůže! Vyberte typ fotografovaného motivu a fotoaparát nastavení automaticky přizpůsobí tak, aby vytvořil perfektní snímek.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu

Díky rychlému a přesnému automatickému zaostřování snadno pořídíte brilantní snímky s automatickým rozpoznáním a zaostřením libovolného objektu - ideální při fotografování dětí či domácích mazlíčků.


 

6,7cm/2,7˝ monitor LCD: Na velkém monitoru LCD s regulací jasu vždy jasně uvidíte aktuální záběr objektivu či přehrávaný obraz, a to i za jasného slunečního světla.

Automatická volba motivových programů: Pokud chcete nastavení raději ponechat na fotoaparátu, pomůže vám automatickým výběrem z řady typických snímacích podmínek a optimalizuje za vás všechna nastavení.

Dlouhá výdrž baterie: Díky velmi dlouhé výdrži dobíjecí lithium-iontové baterie můžete zachytit všechny cenné okamžiky z noční zábavy nebo třeba fotografovat celý den na dovolené.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon zaručuje okamžitou odezvu, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

8 speciálních efektů: Buďte tvořiví a experimentujte s různými efekty, abyste dosáhli jedinečného vzhledu snímků. Vyzkoušejte efekt Selektivní barva, který zvýrazní vámi zvolenou barvu na jinak černobílém snímku a dodá snímku dramatický efekt. Nebo použijte efekt Rybí oko a získejte širokoúhlý obraz.

12 efektů Vylepšení vzhledu: Když je retušování tak snadné, mohou všichni vypadat skvěle na každém snímku. Můžete změkčovat pleť, barvit rty, a dokonce i přidávat oční stíny a řasenku.

Redukce pohybové neostrosti: Rozmazané snímky jsou minulostí. Redukce pohybové neostrosti koriguje chvění fotoaparátu a pohybu objektu, aby bylo možné získat ostré snímky za všech okolností - i v případě rychle se pohybujících objektů.

Inteligentní portrét: S tímto režimem, který průběžně odstraňuje problémy při zachycování portrétu, dosáhnete vždy skvělých výsledků. Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se osoba usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby, a Korekce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí vzniklé v důsledku použití blesku.

Samospoušť detekující úsměv v režimu sériového snímání: Chcete zachytit dokonalý úsměv? Tento režim automaticky rozpozná, kdy se fotografovaná osoba usměje, a pořídí až pět snímků v sérii, abyste zachytili přesný okamžik toho nejvíce okouzlujícího úsměvu.

Pokročilá automatická aktivace blesku s redukcí efektu červených očí: Už nikdy si nenechte zničit skupinový snímek nebo portrét efektem červených očí. Automatická korekce ve fotoaparátu efekt červených očí automaticky odstraní při použití režimu Noční portrét.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online.

 

Obsah balení:

  • fotoaparát
  • dobíjecí lithium-iontový akumulátor EN-EL19
  • poutko
  • síťový zdroj/nabíječka
  • USB kabel

Tabulka parametrů

Základní informace: Štíhlý a stylový fotoaparát Nikon Coolpix S2900 s 20Mpix snímačem, 5× zoomem a záznamem videosekvencí v HD kvalitě. Snadno se vejde do vaší kapsy či kabelky, takže zachytíte všechny cenné okamžiky.
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Typ senzoru: CCD
Optický zoom: 5
Celkový počet pixelů (Mpix): 20,1
Hledáček: Ne
Videosekvence: Ne
Paměťové karty: , Micro SecureDigital, Micro SecureDigital High Capacity
Ukládání v RAW: Ne
GPS: Ne
WIFI: Ne
Výška (mm): 58
Šířka (mm): 94
Hloubka (mm): 20
Hmotnost (g): 119

Recenze Digitální kompakt Nikon COOLPIX S2900 SILVER

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Nikon COOLPIX S2900 SILVER Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok