Digitální kompakt Nikon COOLPIX S32 BLUE

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: odolný vůči pádu; vodotěsné
Druh snímače: CMOS
Počet bodů efektivně (Mpix): 13
Optický zoom (x): 3
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 30
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 90
Typ hledáčku: bez hledáčku
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 25 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)

Přehled

 

Fotoaparát COOLPIX S32 s rozlišením 13 milionů pixelů je snadno ovladatelný, zábavný a odolný. Může si jej proto půjčit kterýkoli člen rodiny. Prvotřídní design usnadňuje jeho držení a ovládání - jak dětským ručičkám, tak rukám dospělých.

 

Byl sestaven tak, aby odolal nárazům, prachu i vodě, a dokonale se hodí pro rodiny žijící aktivním životním stylem. Prostřednictvím jasných a barevných menu, která jsou snadno srozumitelná i dětem, můžete prozkoumávat různé zábavné funkce. Jednoúčelová tlačítka usnadňují fotografování a záznam videosekvencí. Každý svým fotografiím může rovněž dodat osobní nádech použitím zábavných filtrů.

 

Jednoduchost ovládání jde ruku v ruce s vynikajícími výsledky - fotoaparát COOLPIX S32 vždy pořídí snímky s vysokou brilancí a ostrostí.

 

Hlavní rysy
Rodinný fotoaparát
Díky vysoké výkonnosti, jednoduchým menu a hladkému ergonomickému designu je tento fotoaparát ideální pro celou rodinu - od dětí až po jejich prarodiče.

 

Odolné provedení
Tento fotoaparát byl vyroben, aby si poradil v každé situaci. Je odolný proti prachu, proti nárazům při pádu až z 1,5 m a rovněž proti vodě do hloubky 10 m, takže se s ním můžete vydat skutečně kamkoli.

 

Obrazový snímač CMOS s 13 miliony pixelů
Účinný obrazový snímač zachycuje detaily i za nízké hladiny osvětlení, čímž vám umožňuje pořizovat ostré snímky ideální ke zvětšování.

 

Jednoúčelová tlačítka
Můžete snadno přepínat mezi pořizováním snímků a videozáznamů své rodiny v akci. Každá funkce má samostatné tlačítko, takže můžete prostřednictvím statických snímků nebo videosekvencí vždy zachytit ten optimální okamžik.

 

Videosekvence Full HD
Veškerou akci můžete zachytit ve vysokém rozlišení 1080p se stereofonním zvukem. Díky funkci okamžitého záznamu stačí, když stisknete tlačítko záznamu videosekvence. Výsledky si můžete prohlížet na monitoru. Mikrokonektor HDMI podporuje také přehrávání na televizorech HDTV.

 

Zábavné filtry
Vylepšování fotografií pomocí filtrů přináší zábavu celé rodině. Hrajte si s efekty, jako jsou neonový reklamní štít a komiks, přidávejte ke svým snímkům rámečky nebo vybírejte nové pozadí.

 

Přehledná menu: díky přehledným a barevným menu se srozumitelnými ikonami je ovládání velmi snadné. Můžete dokonce používat systém hodnocení vycházející z ikon a vyjadřovat jím svůj názor na fotografie, které pořídili druzí.

 

Objektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem: objektiv se zoomem 30-90 mm vám umožňuje větší přiblížení k objektu, abyste mohli detailněji zachytit výjimečný úsměv nebo slavnostní okamžik.

 

Brilantní 6,7cm/2,7" monitor LCD s 230 000 pixely: snazší zaměřování záběrů a zobrazování menu. Na monitoru, který je dostatečně velký, aby na něm bylo vše snadno vidět, můžete snímky a videosekvence ukazovat přátelům a rodině.

 

Redukce pohybové neostrosti: fotoaparát koriguje pohyb objektu a chvění fotoaparátu, čímž zajišťuje stabilitu nutnou k pořizování ostrých snímků.

 

Snadné ovládání: díky hladkým křivkám navrženým tak, aby pohodlně padly do malých ruček i velkých rukou, se tento elegantní tvar snadno drží. Nabízí dostatek místa k pohodlnému opření prstů, aby se nedostaly před objektiv, a zajišťuje vždy vynikající výsledky i mladým a nezkušeným fotografům.

 

Lithium-iontová baterie: díky lithium-iontové baterii s delší výdrží jste vždy připraveni fotografovat. Samozřejmě nepoškozuje životní prostředí.

 

Vestavěný blesk: automatický blesk umožňuje snadné zachycení ostrých detailů i za nízké hladiny osvětlení. Je pečlivě umístěn na těle fotoaparátu, takže nehrozí žádné riziko, že byste jej nechtěně zakryli.

 

Podpora paměťových karet SD (nejsou součástí dodávky): na paměťové karty SD s vysokou kapacitou můžete ukládat tisíce snímků nebo celé hodiny videosekvencí, takže pokud chcete fotografovat delší dobu nebo jen archivovat veškeré snímky ve fotoaparátu, stačí, když do slotu pro kartu SD vložíte příslušnou kartu.

 

Automatické vypnutí: váš fotoaparát se po třech minutách nečinnosti automaticky vypne, díky čemuž nedochází ke zbytečnému vybíjení baterie.

 

Nikon Image Space: při použití cloudové služby Nikon Image Space pro sdílení a archivaci snímků mají všichni uživatelé výrobků Nikon k dispozici zdarma úložný prostor online o kapacitě 20 GB. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.

 

 

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.175
Výška (cm): 6.61
Šířka (cm): 10.76
Hloubka (cm): 4.04

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si COOLPIX S32 BLUE za výhodnou cenu!
Záruka: 24 měsíců
Barva: Modrá
Typ senzoru: CMOS
Optický zoom: 3
Celkový počet pixelů (Mpix): 13,2
Videosekvence: Ano
Paměťové karty: SecureDigital, SecureDigital Extreme, SecureDigital High Capacity
Výška (mm): 66
Šířka (mm): 108
Hloubka (mm): 40
Hmotnost (g): 175

Recenze Digitální kompakt Nikon COOLPIX S32 BLUE

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Nikon COOLPIX S32 BLUE Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
Pravý bok