Digitální zrcadlovka Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX VR + 55-200 AF-S VR

Produkt již není v prodeji

D3100 + 18-55 AF-S DX VR + 55-200 AF-S VR

AKCE 1410 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Neuvěřitelně snadno použitelný fotoaparát D3100 produkuje překrásné rodinné snímky. Ať již budete pořizovat rodinný portrét nebo fotografovat rychle se pohybující batolata, režim Průvodce vám vždy ukáže, jak okamžitě získat skvělé snímky. Funkce D-Movie umožňuje zaznamenávat videoklipy v plném HD rozlišení a zachycovat veškeré akce ve vynikající kvalitě ve dne i v noci. Pokročilý obvod pro zpracování obrazu Nikon EXPEED 2 maximalizuje výkonnost obrazového snímače CMOS s 14,2 milionů pixelů a produkuje neuvěřitelně brilantní snímky s živými barvami. Přístroj D3100, který nabízí v oblasti jednookých zrcadlovek neuvěřitelně nízkou hmotnost, umožňuje snadno pořizovat skvělé rodinné snímky v libovolném prostředí.


Obrazový snímač CMOS formátu DX s 14,2 milionů pixelů

Obvod EXPEED 2: pokročilý obvod pro zpracování obrazu Nikon

Vysoká citlivost ISO (100–3200) – s možností dalšího zvýšení až na ISO 12 800

Režim Průvodce: intuitivní asistence ve fotoaparátu

Funkce D-Movie: záznam videoklipů v plném HD rozlišení (1920 × 1080)

Obrazový snímač CMOS formátu DX s 14,2 milionů pixelů pro živé snímky s výraznými barvami, nízkou úrovní šumu a jemnou tonální gradací.

Obvod pro zpracování obrazu EXPEED 2 pro vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Vysoká citlivost ISO (100–3200) – s možností dalšího zvýšení až na ISO 12 800: možnost automatické regulace citlivosti a manuálního nastavení citlivosti až do hodnoty ISO 12 800 (při použití nastavení Hi2). Dovoluje použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

Režim Průvodce: rychle a snadno použitelný asistenční režim. Průvodce se vás dotáže, jaký snímek chcete pořídit, a automaticky upraví nastavení fotoaparátu pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Na monitoru se zobrazují návodné obrázky, které ukazují, co se stane s vašimi snímky po aplikaci doporučovaných nastavení.

D-Movie – videoklipy v plném HD rozlišení (1920 x 1080): záznam překrásných ozvučených videosekvencí ve vysokém rozlišení (HD). Velký obrazový snímač fotoaparátu a vysoká citlivost ISO společně nabízejí výjimečnou kvalitu obrazu. Za pomoci objektivů NIKKOR lze dosáhnout kinematografických efektů a přímo ve fotoaparátu lze provádět jednoduchou editaci pořízených klipů mazáním záběrů nebo ukládáním zvolených snímků ve formě statických snímků.

Živý náhled s automatickou volbou motivových programů: Možnost snadno určovat výřez snímků za pomoci LCD monitoru. Automatická volba motivových programů vybírá nejvhodnější motivový program na základě analýzy scény a fotografovaného objektu a zaostřovací režim Nepřetržité zaostřování (AF-F) udržuje fotografovaný objekt správně zaostřený i bez nutnosti stisknutí tlačítka spouště.

Rozměrný 7,5cm (3“) LCD monitor s vysokým rozlišením usnadňuje kontrolu základních informací o fotoaparátu a potěší při prohlížení a úpravách uložených snímků a videosekvencí.

Řezavě ostrý 11bodový AF systém pro rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D sledování objektu pro ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.

Funkce Active D-Lighting automaticky zachovává detaily ve světlech a stínech pro získání úchvatných snímků s přirozeným kontrastem.

Předvolby Picture Control umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled a působení výsledných snímků ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb: Standardní, Živé, Neutrální, Monochromatické, Portrét a Krajina.

Rozsáhlé menu Retušování pro možnost úprav a vylepšování snímků a videosekvencí přímo ve fotoaparátu. K dispozici jsou techniky jako Korekce efektu červených očí a Rychlé vylepšení, stejně tak jako Filtrové efekty.

Zabudovaný dvojí systém redukce prachu:jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn.

Lehké tělo a vynikající ergonomie: bezpečný grip umožňující komfortní držení fotoaparátu. Snadnost ovládání posilují také samostatné ovládací prvky pro často používané funkce, jako jsou živý náhled, D-Movie a spuštění závěrky.

Specifikace:


Typ
Digitální jednooká zrcadlovka
Upevnění objektivu
Bajonet Nikon F (s AF kontakty)
Efektivní obrazový úhel
Ekvivalent objektivu s cca 1,5násobkem ohniskové vzdálenosti na kinofilmovém fotoaparátu (formát Nikon DX)
Obrazový snímač
23,1 × 15,4 mm snímač CMOS
Počet efektivních pixelů
14,2 milionů pixelů
Celkový počet pixelů
14,8 milionů pixelů
Systém redukce prachu
Čištění obrazového snímače, referenční data pro funkci odstranění prachu ze snímku (vyžaduje volitelný software Capture NX 2)
Velikost obrazu (v pixelech)
4608 × 3072 (L); 3456 × 2304 (M); 2304 × 1536 (S)
Formát souborů
NEF (komprimovaný soubor RAW); JPEG: standardní algoritmus JPEG s možností komprese Jemný (cca 1: 4), Normální (cca 1: 8) a Základní (cca 1: 16); možnost současného záznamu komprimovaných souborů RAW a souborů JPEG v kvalitě Jemný
Média
Paměťové karty SD (Secure Digital), SDHC, SDXC a Eye-Fi
Systém Picture Control
Vestavěné předvolby Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina; možnost modifikace parametrů zvolené předvolby
Hledáček
Pevně vestavěný hledáček s optickým členem typu pentamirror
Obrazové pole
Cca 95 % obrazu horizontálně a 95 % vertikálně
Zvětšení
Cca 0,8× (objektiv 50 mm f/1,4 zaostřený na nekonečno, -1 m-1)
Předsunutí výstupní pupily okuláru
18 mm (-1 m-1)
Dioptrická korekce
-1,7 až +0,5 m-1
Zaostřovací matnice
Matnice typu B BriteView Clear Matte Mark VII
Zrcadlo
Automaticky vratné
Clona objektivu
Elektronicky řízená automatická irisová clona
Kompatibilní objektivy
AF-S a AF-I NIKKOR: Podpora všech funkcí. AF NIKKOR typu G a D bez zaostřovacího motoru: Podpora všech funkcí kromě automatického zaostřování. Ostatní objektivy AF NIKKOR bez zaostřovacího motoru: Podpora všech funkcí kromě automatického zaostřování a měření expozice 3D Color Matrix II. IX-NIKKOR a AF-NIKKOR pro F3AF: Nejsou podporovány. PC NIKKOR typu D: Podpora všech funkcí kromě automatického zaostřování a některých expozičních režimů. AI-P NIKKOR: Podpora všech funkcí kromě automatického zaostřování a měření expozice 3D Color Matrix II. Objektivy bez CPU: Bez podpory automatického zaostřování. Lze použít v expozičním režimu M; expozimetr fotoaparátu nepracuje. Elektronický dálkoměr lze použít při efektivní světelnosti f/5,6 a vyšší.
Závěrka
Elektronicky řízená štěrbinová závěrka s vertikálním chodem
Rozsah časů
1/4000 s až 30 s v krocích po 1/3 EV, bulb (B)
Synchronizační čas pro práci s bleskem
X=1/200 s; synchronizace s časy závěrky 1/200 s a delšími
Snímací režimy
Jednotlivé snímky, sériové snímání, samospoušť, tichá expozice
Snímací frekvence
Max. 3 obr./s (manuální zaostřování, expoziční režim S nebo M, čas závěrky 1/250 s nebo kratší, všechn

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Fotoaparát zrcad. Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX VR + 55-200 AF-S VR za výhodnou cenu!
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Typ senzoru: CMOS
Celkový počet pixelů (Mpix): 14,8
Videosekvence: Ano
Paměťové karty: , SecureDigital, SecureDigital Extreme, SecureDigital High Capacity
Ukládání v RAW: Ano
GPS: Ne
WIFI: Ne
Výška (mm): 96
Šířka (mm): 124
Hloubka (mm): 75
Hmotnost (g): 500
Nejkratší ohnisko (mm): 18
Nejdelší ohnisko (mm): 200
Firewire: Ne
ISO citlivost: 12800

Recenze Digitální zrcadlovka Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX VR + 55-200 AF-S VR

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX VR + 55-200 AF-S VR Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok