Digitální zrcadlovka Nikon D600 tělo

Produkt již není v prodeji

D600 tělo

AKCE 5000 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Typ fotoaparátu : digitální zrcadlovka (DSLR)
Menu v češtině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů efektivně (Mpix): 24.3
Velikost snímače (DSLR) (mm): 35,9 x 24
Max. počet bodů X (pix): 6016
Max. počet bodů Y (pix): 4016
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 25600
Expoziční režimy: A - priorita clony; M - manuální; P - automatická; S - priorita času; scénické režimy
Sekvenční snímání (sn./s): 5.5
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Histogram: ANO
Zoom při prohlížení : ANO
Systém ostření: multibodové AF; středobodové AF; volitelný bod AF
Manuální ostření: ANO
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV: ANO
Nejkratší čas expozice (s): 1/4000
Nejdelší čas expozice (s): 30
Typ hledáčku: optický
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: ne
Typ displeje fotoaparátu: LCD
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Externí blesk: ANO
Režimy vestavěného blesku: auto; off; on; slow_sync
Konektory: HDMI (mini); USB konektor
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): 1920x1080
Max. frekvence snímkování (sn./s): 60
Typ baterií: Li-Ion akumulátor

Kompaktní fotoaparát Nikon D600 je nejmenší a nejlehčí plnoformátovou digitální jednookou zrcadlovkou, kterou společnost Nikon dosud vyrobila. Tento model je velkou změnou pro všechny nadšence do fotografování.

Překvapivě lehký model Nikon D600 je vybaven obrazovým snímačem formátu FX, který se dosud používal pouze v profesionálních fotoaparátech. Tento přístroj dovolí ještě většímu počtu fotografů prozkoumat výhody plného formátu a přejít na vyšší úroveň fotografování. Nikon D600, který umožňuje používat širokoúhlé objektivy i skutečné superteleobjektivy, nabídne uživatelům objevit nové rozměry hloubky a detailů fotografií a vzbudí v nich nadšení pro fotografování díky živým snímkům, které mluví za vše.

Dirk Jasper, manažer pro profesionální produkty společnosti Nikon Europe, řekl: „Jsme skutečně nadšeni, že nám model Nikon D600 umožňuje představit modely formátu FX ještě širší skupině fotografů. Na tento okamžik čekalo mnoho skutečných nadšenců. Díky tomu, že Nikon D600 převzal některé nejnovější technologie od našich profesionálních fotoaparátů, představuje skutečnou revoluci ve svém segmentu.“

Výjimečná hloubka a detail
Nově vyvinutý snímač CMOS formátu FX (fullframe) společnosti Nikon s rozlišením 24,3 milionů pixelů umožňuje zachytit vynikající úroveň detailů a odstínů, dokonce i ve slabém osvětlení.

14bitová konverze A/D a vynikající poměr signálu a šumu umožňuje získat kvalitní fotografie s nízkou hladinou šumu a širokým dynamickým rozsahem i při vysokých citlivostech ISO.

Fotoaparát také nabízí výborné výsledky při snímání v nedostatečném osvětlení, a to v rozsahu citlivostí ISO 100–6 400, který lze rozšířit na ISO 25 600 nebo snížit na ISO 50. Inteligentní systém redukce šumu potlačuje šum bez narušení jemných detailů, takže fotoaparát je flexibilní za každých světelných podmínek: fotografie jsou jasné a čisté i při vyšším nastavení ISO.

Systém zpracování obrazu EXPEED 3
Fotoaparát Nikon D600, vybavený stejným obrazovým procesorem nové generace EXPEED 3 jako špičkový profesionální model D4, lehce zpracovává úlohy s velkým množstvím dat, aniž by se snižovala rychlost a kvalita.

16bitové zpracování obrazu nabízí sytější barvy a odstíny než kdy dříve, zajišťuje jemné přechody bohaté na detaily a odstíny v celém rozsahu až po čistě bílou, a to i při fotografování ve formátu JPEG.

Vysoce citlivý systém automatického zaostřování
Fotoaparát Nikon D600 zajišťuje přesné zaměření objektu při jakémkoli osvětlení díky systému automatického zaostřování společnosti Nikon Multi-CAM4800 s 39 body, který se vyrovná citlivosti autofokusu špičkového profesionálního modelu D4.

Autofokus má citlivost až -1 EV (ISO 100, 20 °C) a středové body jsou kompatibilní s F8. Díky tomu lze snímat ostré fotografie i při náročných světelných podmínkách. Různé režimy automatického zaostřování, například dynamická volba zaostřovacích polí a 3D sledování objektu, umožňují udržovat zaostření i na těch nejmenších objektech, ať už jsou jejich pohyby jakkoli nepředvídatelné.

Video ve vysílací kvalitě
Funkce D-Movie s měřením ve více oblastech fotoaparátu Nikon D600, která je založena na stejné technologii jako u oceněného modelu Nikon D800, nabízí dokonalou flexibilitu těm, kteří chtějí zaznamenávat videosekvence. Široký rozsah videoaplikací, komplexní škála snímacích frekvencí a pohodlné vlastní ovládací prvky, které zajišťují plnou kontrolu nad operacemi v živém náhledu v průběhu snímání, společně představují ty nejlepší možnosti záznamu videosekvencí ve velkém formátu.

Snímací frekvence: videosekvence v rozlišení Full HD (1 080p) lze zaznamenat se snímací frekvencí 30p, 25p a 24p a s možností 60p, 50p a 25p při rozlišení HD (720p). Videosekvence v kvalitě Full HD mohou být dlouhé přibližně 29 minut a 59 sekund.

Režim měření více oblastí: nahrávání videa v rozlišení Full HD (1 080p) je možné v obou formátech, FX i DX, což uživateli nabízí výjimečnou svobodu výrazu.

Zvukové ovládání s vysokou věrností: videosekvence zaznamenané fotoaparátem Nikon D600 mají stejně kvalitní zvuk jako obraz. Konektor na mikrofon umožňuje použít externí stereofonní mikrofon pro jasný záznam zvuku a fotoaparát je také vybaven zvukovým výstupem pro externí sluchátka.

Nekomprimovaný výstup HDMI: fotoaparát Nikon D600 nabízí možnost výstupu nekomprimovaného datového toku videa v rozlišení 1 080p na externí záznamové zařízení. Při rozpoznání externího monitoru bude výstup automaticky snížen na rozlišení 1 080i. Data jsou odesílána na výstup s určenou velikostí obrazu a snímací frekvencí a bez prolnutí informacemi, které se zároveň mohou zobrazit na monitoru fotoaparátu.

Pokročilé rozpoznání scény s RGB snímačem s rozlišením 2 016 pixelů
Pokročilý systém detekce motivu fotoaparátu Nikon D600 je vybaven nově navrženým snímačem měření expozice RGB s rozlišením 2 016 pixelů, který pečlivě analyzuje každou scénu s vynikající přesností. Systém rozpoznává lidské tváře v optickém hledáčku s udivující přesností, stejně tak jako i barvy a jas snímané scény.

Taková přesnost podrobné analýzy záběru podporuje i spolehlivější automatické zaostřování. Automatické měření expozice a zábleskové expozice i-TTL poskytuje podklady k mnoha kompozičním a světelným situacím. Při fotografování menších objektů je například podstatně zdokonaleno 3D sledování.

Modul AF snímače a algoritmy automatického zaostřování byly znovu vyvinuty tak, aby pomocí implementace oceňovaného systému AF společnosti Nikon Multi-CAM4800 (s individuálně nastavitelnými možnostmi pokrytí 9, 21 nebo 39 bodů) významně zlepšily možnosti citlivosti světla za slabého osvětlení.

K dispozici je nyní také zjednodušená volba režimů automatického zaostřování, např. AF-A, AF-S a AF-C, bez oddálení oka od hledáčku.

Přenosnost plného formátu
Překvapivě lehký fotoaparát Nikon D600 nabízí svobodu snímání a je prvním plnoformátovým fotoaparátem společnosti Nikon s tak kompaktním tělem.

Kompaktní, lehký a odolný: Nikon D600 je navržen tak, aby odolával náročným podmínkám. Vrchní a zadní část fotoaparátu je ze slitiny hořčíku a fotoaparát má hmotnost pouhých 760 g (bez baterie). Fotoaparát se vyznačuje stejnou odolností proti nepříznivým vlivům počasí jako profesionální jednooká zrcadlovka Nikon D800. Nabízí také vylepšenou odolnost vůči vlhkosti a prachu.

Efektivní řízení napájení: přepracované obvody fotoaparátu D80

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Fotoaparát zrcad. Nikon D600 tělo za výhodnou cenu!
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Typ senzoru: CMOS
Celkový počet pixelů (Mpix): 24,3
Videosekvence: Ano
Paměťové karty: , SecureDigital, SecureDigital Extreme, SecureDigital High Capacity
Ukládání v RAW: Ano
GPS: Ne
WIFI: Ne
Výška (mm): 113
Šířka (mm): 141
Hloubka (mm): 82
Hmotnost (g): 850
Firewire: Ne
ISO citlivost: 6400

Recenze Digitální zrcadlovka Nikon D600 tělo

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Nikon D600 tělo Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Bok levý
Bok pravý