Objem za pár vteřin s žehličkou na vlasy Rowenta

Objem za pár vteřin s žehličkou na vlasy Rowenta Že lze žehličkou na vlasy vytvořit objem?? Ano, je to možné i když to zní neuvěřitelně. Klasickou žehličkou si spíše vlasy vyžehlíte dohladka, než aby jste získaly na objemu. Toho většinou dosáhnete právě když si vlasy vyfénujete pomocí kulatého kartáče, nebo když má někdo štěstí a má objem od přírody, stačí jen obyčejným fénem, ale i potom je třeba vlasy upravit, a to kolikrát váš objem zničí. 25. 02. 2016

Značka Rowenta, která se podle mě řadí mezi nejlepší značky v oblasti právě péči o vlasy, přišla s dokonalou žehličkou na vlasy, která vlasy nejen upraví, ale přidá jim i na objemu.

Tento článek píšu z vlastní zkušenosti s tímto produktem. Dostala jsem ho k Vánocům pod stromeček a musím se přiznat, že chvilku jsem byla zaražená, dost mě šokoval tvar žehličky a hned mě napadlo, že manipulace s ní by mohla být opravdu dost obtížná. Ale není tomu tak. I přes svůj odlišný design od ostatních žehliček na vlasy se s ní pracuje velmi jednoduše. Jediné na co si musíte dávat trochu pozor je na širokost pramenu, které chcete upravit. Jakmile jsem totiž vzala větší pramen, hned mi z toho vlasy vypadávaly. Lepší je brát proto tenčí, čímž se líp upraví.

Vyžehlené a opravdu s objemem sem měla vlasy za necelých deset minut. Po pár týdnech už to máte tak v ruce, že stačí i pouhých pět minut a vlasy máte jako ze salónu.

Vhodnější doba na koupi této Rowenta žehličky není. Elektromedia ji momentálně nabízí se slevou až 32%, takže není třeba se nad ničím dalším už rozmýšlet.

TIP: Vyzkoušejte odlišný způsob žehlení než ten, na který jste zvyklá. Vlasy žehlete postupně od kořínků ke konečkům, ale jakoby v protisměru růstu vlasů. Pak už jen stačí vlasy přehodit nazpět a upravit podle potřeby. Výsledný efekt Vás zaručeně dostane.

Otestována na e-shopu Elektromedia:

Jak pracovat s touto žehličkou na vlasy:

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý