3D televize Panasonic TX-40CS630E

Produkt již není v prodeji

TX-40CS630E

AKCE 1316 Kč

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Vysoké rozlišení v nejlepší formě
Kromě elegantních linií vám tyto špičkové Full-HD televizory nabízejí prémiovou obrazovou kvalitu ve 2D a 3D spolu s všestrannou a uživatelsky přívětivou sadou chytrých funkcí.

TV Anywhere
Pomocí smartphonu nebo tabletu si můžete pouštět a nahrávat obsah mimo domov
Tato inovativní funkce vám dává přístup k televizoru z tabletu nebo telefonu z libovolného místa.* Díky tomu si například můžete na televizoru nastavit nahrávání nebo streamovat živé přenosy nebo nahraný obsah z televizoru do chytrého zařízení - i když jste mimo domov. Stačí vám k tomu jen internetové připojení, takže už nikdy nepropásnete oblíbený pořad.
*Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.

3D televizory
Sledujte televizní pořady a filmy trojrozměrně
3D televizory vám umožní sledovat oblíbené televizní pořady, filmy a sportovní akce ve třech rozměrech, stejně jako svět kolem vás. Budete si připadat, že jste se z obývacího pokoje přenesli přímo do centra dění.

Bright Panel Plus
Obraz je působivější, živější a detailnější
Zvýšení jasu má pozitivní vliv na živý a přirozený vzhled barev, ostrost i zřetelnost. Technologie Bright Panel Plus proto zvyšuje jas obrazu umístěním vysoce účinných LED diod za mimořádně propustný LCD panel.

In-House TV Streaming (klient)
Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky
Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru, například televizoru VIERA nejvyšší třídy nebo set-top boxu.
*Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.

my Stream
Uspořádá doporučený obsah do atraktivního rozhraní se snadnou navigací
Televizory s funkcí my Stream se dokážou naučit, jaký obsah nejraději sledujete, a sestavit vizuálně poutavý seznam či stream dalšího obsahu, který by se vám mohl líbit. Je to jako vlastní přizpůsobený televizní kanál. my Stream může doporučit například televizní pořady, video na vyžádání a internetový obsah.

"*Je vyžadováno připojení k internetu. Dostupný obsah se může lišit podle produktu, modelu a místa a může být spojen s poplatky. Specifikace a informace o produktu se mohou změnit.
"
Voice Assistant
Jednoduše řekněte svému televizoru, co má udělat

Funkce Voice Assistant umožňuje ovládat televizor mluvením do mikrofonu na dálkovém ovladači. Můžete například dát televizoru pokyn k vyhledání filmů s vaším oblíbeným hercem slovně namísto zdlouhavého písemného zadávání.

Webový prohlížeč
Vychutnejte si procházení webu s přáteli a rodinou na velké obrazovce
Když chcete rodině nebo přátelům ukázat něco na internetu, už se nemusí tlačit kolem počítače. Webový prohlížeč v nejnovějších televizorech společnosti Panasonic podporuje stránky HTML5. Na obří televizní obrazovce tak můžete intuitivně procházet internet podobně jako na počítači a snadno ukázat obsah ostatním. (346)
*Vyžaduje širokopásmové připojení k internetu.

Internetové aplikace
Využívejte řadu aplikací na velké televizní obrazovce
Pomocí televizorů s funkcí internetu máte přístup k celé řadě aplikací, službám typu video na vyžádání a hrám uloženým v cloudu.
*Je vyžadováno připojení k internetu. Dostupný obsah se může lišit podle produktu, modelu a místa a může být spojen s poplatky. Specifikace a informace o produktu se mohou změnit.

Vestavěná bezdrátová síť LAN
Pro snadné připojení televizoru k vaší síti
Televizory VIERA zahrnují vestavěnou funkci Wi-Fi, takže je můžete bezdrátově připojit k domácí síti a využívat funkce jako TV Anywhere, my Stream, prohlížení webu na televizoru a internetové aplikace. Nejnovější televizory VIERA také dokáží navázat komunikaci se směrovačem. Stačí stisknout tlačítko WPS, nemusíte zadávat bezpečnostní kód směrovače.

Přehrávač médií
Snadné prohlížení fotografií a videí na televizní obrazovce
Pomocí multimediálních přehrávačů můžete jakýkoli multimediální obsah, například fotografie, filmy nebo hudbu, uložený na kartách SD nebo paměťových jednotkách USB, přehrávat na velké televizní obrazovce. Stačí jen připojit je do odpovídající zásuvky na televizoru. Přehrávání si dokonce můžete přizpůsobit pomocí celé řady možností, například přidat hudby na pozadí a různé efekty.

Tabulka parametrů

Základní informace: Televize Panasonic TX-40CS630E stříbrná
Rozlišení: 1920x1080
HDMI vstup: 3
Záruka: 24 měsíců
Úhlopříčka: 102 cm (40")
Energetická třída: A+
Barva: Stříbrná
DVB-T: Ano
DVB-T2: Ne
DVB-C Tuner: Ano
DVB-S Tuner: Ne
DVB-S2: Ne
Internetový prohlížeč: Ne
WIFI: Ano
3D: Ano
Příkon (W): 49
USB vstup: 2
Ethernet vstup: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Výška (cm): 56
Šířka (cm): 90,4
Hloubka (cm): 20,2
Hmotnost (kg): 12

Recenze 3D televize Panasonic TX-40CS630E

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Panasonic TX-40CS630E Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok