Pračky s předním plněním

Prodáváme pračky prádla pro každou rodinu. Vybírejte z naší nabídky praček s předním plněním dle spotřeby vody a náplně prádla. Mezi nejprodávanější značky s úspornou energetickou třídou a prodlouženou zárukou patří Bosch, Siemens, LG, AEG, Beko a dále nabízíme značky jako Electrolux, Gorenje, Miele, Samsung, Whirlpool, Zanussi i další.

Filtrovat

Vymazat filtr

Značka

Cena a dostupnost

Energetická třída

Maximální otáčky

Náplň prádla (kg)

Barva

Spotřeba el. energie (kW/h)

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

Vymazat filtr

Pračky s předním plněním od ElektroMedia.cz si oblíbíte. Pračky s předním plněním budete používat každý den, a proto vybírejte pečlivě a podle vašich potřeb. Seřaďte si pračky s předním plněním podle ceny a zjistíte, jaké nabízíme nejlevnější. Doporučujeme vám nákup značek AEG, Bosch, LG, Siemens a dále nabízíme výrobky od značek Beko, Electrolux, Gorenje, Miele, Samsung, Whirlpool a Zanussi. Pračky s předním plněním nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Levné a nejlevnější Pračky s předním plněním na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Pračky s předním plněním za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Pračky s předním plněním nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Pračky s předním plněním máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Pračky s předním plněním a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Pračky s předním plněním) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Pračky s předním plněním prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý