Recenze od zákazníků

Víme, že recenze zboží pomáhají novým zákazníkům při rozhodování, jaký výrobek si mají koupit. Připravili jsme proto pro vás službu „recenze od zákazníků“.

Každý, kdo nakoupí na ElektroMedia.cz, obdrží emailem zhruba do 14 dnů po úspěšném vyřízení objednávky výzvu k vyplnění recenze. Zákazníci na emailové výzvy reagují a do jednoduchého formuláře vyplňují své recenze, tedy co se jim líbí a nelíbí na zakoupeném výrobku. Cenné zkušenosti a názory majitelů zboží naleznete v záložce Recenze na produktové kartě patřičného výrobku.

Kromě služby Recenze od zákazníků můžete využít recenze, které vkládají běžní uživatelé. I vy máte možnost napsat novou recenzi a tím pomoci dalším uživatelům a zákazníkům.

Recenze od zákazníků zboží vám pomohou při nákupu!

Kde recenze od zákazníků najdu?

Recenze od zákazníků (stejně tak jako recenze ostatních návštěvníků našeho e-shopu) najdete v detailu produktu v záložce recenze. Samozřejmě, že recenzi musí nejdříve majitel zboží napsat a až po té se objeví na našich stránkách. Pokud naleznete produkt, kde v záložce recenze zatím není napsané žádné hodnocení, jedná se s velkou pravděpodobností o nový model, na který ještě nikdo recenzi nenapsal.

Recenze najdete u každého produktu. Stačí procházet jednotlivé sekce (např. myčky nádobí, pračky, apod.) a recenze určitě objevíte. Pokud například navštívíte naše stránky zaměřené na značkové výrobce elektroniky jako jsou LG, Samsung, Sony nebo Panasonic a budete pokračovat na kategorie výrobků podle uvedeného rozcestníku, recenze taktéž objevíte.

Jak recenze od zákazníků fungují?

Je to jednouché. Ten, kdo si nakoupí na ElektroMedia.cz, dostane po cca 14 dnech emailovou výzvu k napsání recenze. Po napsání hodnocení ověříme údaje odesílatele a recenzi označíme jako recenzi skutečného majitele.

Jsem váš zákazník a chci napsat recenzi. Co mám udělat?

Můžete napsat svou recenzi přímo na produktové stránce výrobku. Klikněte na sekci Recenze a na tlačítko „napiš recenzi na tento produkt".

napiš recenzi

Druhá možnost je zakoupit u nás výrobek, počkat několik dnů a výzva k napsání recenze vám přijde automaticky. Pokud po zakoupení zareagujete na emailovou výzvu, ověříme vaše údaje a vaše recenze získá statut Recenze od zákazníka.

 

Bok levý
Bok pravý