Sluchátka Philips Fidelio L1 - špičkový modní doplněk!

Sluchátka Philips Fidelio L1 - špičkový modní doplněk! Doba kdy frčely tzv. pecičky do ucha jako sluchátka je dááávno pryč. Samozřejmě k mobilům se neustále prodávájí, jsou tak pohodlnější na telefonování, ale jestli chcete vypadat opravdu hodně stylově, tak čím větší sluchátka, tím líp. 25. 02. 2016

První vlna se nesla hlavně s hudebními videoklipy, nejdříve v devadesátých letech. Pamatujete na mega hit Freestyler? Jak by ne, to si musí pamatovat snad každý, je legendární. A tam se právě velká sluchátka objevila, pak jejich doba načas ustala a teď se znovu objevují na scéně. (Nezapočítávám do toho pochopitelně světový DJ'S, protože ti je ke své práci potřebují)

Na ulicích potkáváte lidi s různě velkými a barevně designovými sluchátky. Já osobně tento trend schvaluji všemi deseti. A proč? Nejenom, že vypadají dobře na uších, dalo by se říct, že je můžete brát už jako klasický módní doplněk a řádně se k tomu i nastylizovat, ale také je jasné, že hudbu si tak lépe vychutnáte. Navíc i přesto, že si v daný moment nezapnete žádnou muziku z MP3 přehrávače nebo telefonu, můžete je mít volně položené na krku, což také lehce podtrhuje váš outfit. Řekla bych, že člověk s nimi působí, dalo by se říct více pohodově a zároveň si troufnu říct i ,,umělecky". Sama mám doma jedny a věřte mi, že na ně nedám dopustit. Nyní e-shop Elektromedia nabízí jedny fantastická sluchátka Philips Fidelio L1 až s 34% slevou!

No podívejte se sami, nestály by za investici??

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý