Tajemství nejtišších praček Bosch

Motor EcoSilence Drive ™ dělá z praček Logixx 8 VarioPerfect ™ nejrychlejší, nejefektivnější a energeticky nejúspornější pračky Bosch vůbec. Jsou to jedny z nejtišších praček, jaké jsme kdy vyrobili. 03. 05. 2013

EcoSilence Drive™

Náš revoluční bezkomutátorový motor je tišší, rychlejší a energeticky účinnější, odolnější a silnější než všechny před ním. Pomocí moderní technologie EcoSilence Drive ™ dosahuje maximálního výkonu.


Větší energetická úspora

Motor EcoSilence Drive ™ je o 35 % účinnější, než standardní motor. Spotřebovává tak až o 30 % méně energie, než je stanovená mezní hodnota pro třídu spotřeby energie A.


Úspora času

Protože motor EcoSilence Drive ™ pracuje rychleji a silněji, potřebuje méně času k dosažení špičkového výkonu.


Delší životnost

U frekvencí řízeného asynchronního motoru EcoSilence Drive™ nedochází k obrušování uhlíků, motor zůstává stále chladný a nedochází k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což znamená velmi nízké opotřebení, méně hluku a vibrací, a dlouhou životnost.


VarioSoft buben

VarioSoft buben Vás uchvátí - dokáže vyprat najednou až 7 kg prádla při standardních rozměrech. Díky kapkovitým prolisům a revolučním asymetrickým unašečům je prádlo rovnoměrně namáčeno, načechráváno, a jemněji vypráno, a to vždy s tou nejšetrnější péčí.


AntiVibrační Design

Nový spirálovitý design bočních stěn není pouhou dekorativní záležitostí. Inovativní struktura zvyšuje stabilitu a redukuje vibrace při odstřeďování. Optimálně izoluje zvuk a tlumí tak nepříjemný hluk.


 

 

Bok levý
Bok pravý