Tip na Vánoce: Kuchyňský robot Tefal

Tip na Vánoce: Kuchyňský robot Tefal Ano, vím, že se nejedná o žádný romantický nebo originální dárek, ale na druhou stranu je to dárek, který je velmi praktický a věřte mi, že za něj ve výsledku budete moc rádi, nebo ti kterým ho nadělíte pod stromeček. 21. 12. 2015

V kuchyni trávíme prakticky skoro každý den. Já osobně si velmi ráda zajdu restaurace, ale to nejde každý den, ovšem také si ráda doma něco ukuchtím. Jenže co mě nebaví, je trávit v kuchyni půlku dne, a proto se složitějším receptům, nebo jídlům, které bych sice ráda zkusila, ale jsou časově náročná vyhýbám. Pokud se ale najde možnost, že se mi práce v kuchyni usnadní na polovinu, tak se na to okamžitě vrhnu. A to vše je teď možné díky skvělému multikráječi, který je opravdu výborným pomocníkem a ušetří spousty času.

Nastrouháte nebo s ní nakrájíte prakticky cokoliv, jak zeleninu, ovoce nebo brambory, sýr, čokoládu atd. Nedávno jsem vařila boloňské ragú a musím říct, že to byla opravdu makačka. Nadrobno nakrájet mrkev, cibuli a řapíkatý celer, mi dalo hodně zabrat. Musí to být na malé kousíčky a přiznám se, že to bylo snad to nejnáročnější. Škoda, že jsem v tu chvíli neměla tento multikráječ, ušetřilo by mi to vážně tolik času a hlavně práce, to mi věřte!

Na vše najdete ten správný nástavec, dokonce si můžete velmi zajímavě nakrájet například ovoce na obloženou mísu, takže hostům bude nejen chutnat, ale i potěšíte jejich oči. Proč to neudělat zajímavě a originálně, když to teď jde, že?

Nástavce jsou kovové, čili mají dlouhou životnost, zároveň je velmi skladný a jeho umytí je jednoduché (můžete nástavce umýt i v myčce). Jak už jsem psala na začátku, čas v kuchyni bude utíkat velmi rychle a najednou bude vše hned hotové a hlavně i zajímavě nakrájené. 

Design tohoto robota je přizpůsobený moderní době, takže ladně zapadne do každé kuchyně. Nástavce se od sebe liší barevně, čili i toto dodá celkovému vzhledu ten správný šmrnc. Nožičky celého robota jsou protiskluzové a kabel nebudete muset kolem přístroje obmotávat, tak jak to často bývá. Kabel nepřekáží, má svůj samostatný prostor, kam se uloží, což znamená, že vůbec nepřekáží. 

Co mi přišlo velmi praktické je velký plnící otvor, díky kterému se potraviny nemusí předtím nakrájet nebo předem upravovat.

Nemyslím si, že by se jednalo o obyčejný dárek, náhodou si myslím, že si ho můžou partneři pořídit společně pod stromeček, nebo svým příbuzným, kteří tyto praktické dárky do domácnosti vždy ocení.

https://www.elme.cz/tefal-mb756g31

Díky tomu, že objednáte právě zde, obdržíte ještě tento skvělý multikráječ do Vánoc!! Pokud ještě nevíte, co pořídit, tak tady máte jeden z tipů!

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý