Tip na Vánoční dárek, který potěší snad každou ženu!

Tip na Vánoční dárek, který potěší snad každou ženu! Přesně jak píši v nadpisu "potěší každou ženu"! Všechny tyto přístroje, ať už se jedná o kvalitní fény, žehličky na vlasy, kulmy a další, ocení opravdu každá z nás. Jsou to věci, které my jako ženy používáme každý den, protože chceme vypadat krásně a upraveně.  21. 12. 2015

Já sama si vlasy buď fénuji kulatým kartáčem, abych získala převážně objem, nebo si je čas od času přežehlím žehličkou, či natočím na kulmu (také hodně záleží na tom, kam se právě chystám). Jenže produktů je najednou moc a prostoru v koupelně čím dál tím méně. Proč to není vše v jednom? A ano, je! Našla jsem pro Vás a zároveň otestovala žehličku na vlasy, která je krásně dohladka vyžehlí a zároveň i natočí

Sama nemám moc ráda výrobky 2v1, ale v tomto případě mi to absolutně nevadí! Obrovskou výhodou hlavně je, že když se chystám na dovolenou, nemusím s sebou brát všechno možné, ale postačí mi pouze jen tato žehlička na vlasy.

Jak už sami jistě víte, tak značka Rowenta vyrábí opravdu velmi kvalitní produkty. Vlasy nepožkozuje a díky nastavitelným teplotám si jejich úpravu můžete přizpůsobit přímo na míru.

Když jsem si s touto žehličkou vlasy narovnala, nejenom že jsem to měla hotové asi za 5 minut, ale vlasy jsem měla zároveň krásně lesklé a stále držely objem. 

Co se týče natočení si vlasů, není to nic složitého. Pravdou je, že napoprvé nebo napodruhé musíte být trpěliví, než dostanete ten správný grif do ruky, ale pak už to jde samo. Pokud zvolíte tenčí prameny, budete mít vlasy samozřejmě více kudrnaté a pokud silnější, vytvoříte si tím například velmi moderní plážový look. 

Já osobně bych byla za tento dárek k Vánocům vděčná, věřím, že i každá moje kamarádka také. Takže teď už stačí si ji buď přát pod stromeček, a nebo obdarovat svoji dobrou kamarádku.

Pokud objednáte ještě dnes, garantujeme Vám dodání žehličky na vlasy Rowenta ještě do Vánoc!

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý