Tip na Vánoční dárek: Pod stromeček jen to nejlepší!

Tip na Vánoční dárek: Pod stromeček jen to nejlepší! Co Vám tak doporučit, jako dokonalý dárek pod stromeček?? Šperky tu prosím nehledejte, jsme přeci jen elektro eshop, ale i přesto tu máme jeden klenot! Tím je vlasový vysoušeč na vlasy od značky Rowenta! A co vše tento poklad dokáže? Nejenom, že funguje, jako klasický fén, ale díky dvěma nástavcům si vyfoukáte vlasy, tak jako by vám je vyfoukal sám Váš kadeřník. 21. 12. 2015

Já sama s kulatým kartáčem moc neumím, samy to znáte. Držet v jedné ruce kartáč a v druhé fén a ještě do toho si třídit prameny vlasů, hrůza. Neříkám, že to není nemožné, ale je to dost náročné a člověk musí být opravdu zručný, aby to vypadalo dobře. 

Rowenta přišla s dokonalým řešením. Právě tyto dva nástavce, které se samy otáčejí a zároveň Vám vlasy vysuší, Vám vytvoří dokonalý účes během chviličky.

Tento produkt jsme pro Vás již testovali. Zde se můžete dočíst o celkovém užíváním a jak tento vysoušeč správně užívat.

https://www.elme.cz/10-minut-pro-vlasy-jako-ze-salonu

Osobně s tímto produktem zkušenosti mám, mám ho doma Už cca 2 roky a jsem s ním stále spokojená. Užívám ho tak, že nejdříve si vlasy trochu přefénuji, aby nebyly úplně mokré. Nejčastěji používám velký nástavec, přijde mi, že vytváří větší objem. Malý nástavec používám spíše na menší úpravy. 

Začínám foukat nahoře, čili horní vrstvu vlasů (u pěšinky). Pak sepnu vše do skřipce a zbytek vyfoukávám postupně, až se dostanu opět k vrchu hlavy. Teplotu volím spíše 1, nechci vlasy tolik přehřívat. Nakonec vše projedu studeným vzduchem, tak aby vlasy dostaly lesk.

Návod na užívání je opravdu jednoduchý. Hlavně fén není vůbec těžký, takže z něj nebolí ruka, což mi kolikrát u ostatních fénů vadilo.

Myslím si, že tímto dárečkem potěšíte každou svoji dobrou kamarádku a hlavně jí ušetříte spousty času stráveném v koupelně. 

Neváhejte  objednejte ještě teď! S jistotou tento fén na vlasy obdržíte ještě do Vánoc, takže vše pěkně stihněte.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý