Tipy na Vánoce: Praktický dárek na každodenní používání

Tipy na Vánoce: Praktický dárek na každodenní používání Mezi další praktické dárky, které můžete dát pod stromeček buď sami sobě, nebo svým blízkým, je tento fantastický odšťavňovač. Ano, říkáte si, že takovýto dárek není zrovna originální, ale jakto? Já osobně mám ráda zdravou výživu. Navíc v dnešní době, kam se podíváte se zdravý životní styl velmi propaguje. Můžete vidět spousty článků, tipů, receptů, jak si nachystat zdravé jídlo a díky tomu být fit a krásní, tak to momentálně je. A co nám k tomu nejvíc pomůže? Přeci tento odšťavňovač, díky kterému si můžete samy připravit zdravé koktejly, jak ovocné, tak zeleninové a nebo další pro tělo zdravé směsi. 21. 12. 2015

Proto jsem tento produkt zařadila i mezi tipy na dárky na Vánoce. Věřím, že všichni vaši příbuzní, známí, či vy sami tento praktický a vlastně by se dalo říci, že i "originální" dárek oceníte!

Na našem blogu jsme se o jeho praktičnosti už zmiňovali, protože jsme ho pro Vás přímo testovali, aby jsme si opravdu ověřili jeho kvalitu.

https://www.elme.cz/vyuzijte-ovoce-do-posledni-kapky

Zabýváme se zde typy odšťavovačů, který dnešní trh nabízí. Chceme Vám co nejdůkladněji vysvětlit vše kolem nich, tak aby jste si vybrali ten nejlepší. 

No a zde je! Odšťavňovač řady Concept LO7055 má až o 30% větší účinnost než běžné. Navíc, co velmi oceníte je, že zacházení s ním je velmi jednoduché. Opravdu na tom není nic složitého a svůj oblíbený koktejl si zvládnete připravit sami za pár vteřin. 

Design celého produktu je nerezový a díky gumovým nožičkám perfektně přilne ke každému povrchu. Nemusíte mít proto strach, že by se mohla stát jakákoliv nehoda. Jeho umytí také není také vůbec složité, stačí opláchnout vše pod tekoucí vodou a špatně dostupná místa dočistíte speciálním kartáčkem, který je součástí celého balení. 

Každý den si tak můžete připravit koktejl dle vaší chuti. Ať už máte ranní rituál nebo večerní, vše si můžete dělat z pohodlí Vašeho domova. Jediné, co si budete muset obstarat, jsou kvalitní suroviny. 

Já miluji jakékoliv fresh džusy, a za tento odšťavňovač jsem opravdu velmi vděčná, vlastně nejen já, ale celá moje rodina. Není nic lepšího než si ráno k snídani dát výborný pomerančový fresh nebo si večer vychutnat svěží mrkvový koktejl.

Receptů najdete na internetu spousty, už bude záležet jen na Vaší chuti. Takže proč neudělat radost i svým blízkým touto šikovnou věcí. Navíc se stará o vaše zdraví, takže tím musíte zabodovat! 

Pokud objednáte nyní, zaručujeme Vám dodání ještě do Vánoc! Krásné a hlavně zdravé svátky!

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý