Tyčový mixer: pomocník pro přípravu pokrmů bez námahy 

Tyčový mixer: pomocník pro přípravu pokrmů bez námahy  Tyčové mixery jsou pro svůj výkon i snadné použití velmi oblíbenými pomocníky do kuchyně. Jejich všestrannost ocení především ti, kteří často připravují mixované nebo jednoduché šlehané pokrmy. Tyčový nebo také ponorný mixér šetří váš čas i místo. Dokáže totiž nahradit hned několik dříve používaných náčiní. K výhodám těchto mixérů patří relativně nízká pořizovací cena, skladnost a jednoduché použití. Vybrat si navíc můžete ze základních modelů s jedním mixovacím nástavcem nebo typ s příslušenstvím, který toho zvládne mnohem víc. Jeden takový jsme pro vás dnes otestovali. Tentokrát padla volba na tyčový mixér BOSCH MSM 88190. 11. 12. 2015

Tento mixér je opravdovým a praktickým pomocníkem do vaší kuchyně. V základní výbavě najdete množství příslušenství, které výrazně rozšiřuje možnosti jeho uplatnění. Snadno se používá, manipulace s ním je jednoduchá díky ergonomickému tvaru a promyšlené konstrukci, která je navíc vybavena protiskluzovou vrstvou SoftTouch pro pohodlné držení v ruce. Práci s ním umožňují i velké ovládací knoflíky a patentovaný připojovací mechanismus. Práce s ním vás bude bavit i díky tichému a bezvibračnímu motoru.

Noha mixéru je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a vybavena inovativní čtyřkřídlou QuattroBladePro čepelí, se kterou umixujete, našleháte či rozsekáte téměř jakékoli potraviny. Množství otáček je také libovolné podle potřeby. BOSCH MSM 88190 umožňuje volbu otáček s 12 rychlostmi a navíc má k dispozici ještě „Turbo“ tlačítko pro maximální výkon.

Jak jsme již zmiňovali na začátku, mixér BOSCH MSM 88190 má v balení schovanou velkou sadu příslušenství. Rázem tak tyčový mixér proměníte v malého kuchyňského robota s multifunkčním sekáčkem, který si hravě poradí i s drcením kostek ledu. V příslušenství dále najdete mixovací nádobu s měrkou a víkem, nástavce pro sekání, krájení, strouhání, drcení a hnětení. Bez problému v něm nasekáte všechny druhy zeleniny, ovoce a dokonce je tak silný, že si poradí i s ořechy. Nechybí samozřejmě ani kvalitní nerezová metla na sníh a přípravu nejrůznějších krémů a pěn.

Velká pozitiva od nás získal i v ohledu údržby. Vysouvací mechanismus umožňuje snadné sejmutí tyčové nohy, kterou stačí dobře opláchnout pod tekoucí vodou. Jistě vás potěší, že kromě pohonu lze veškeré příslušenství umývat i v myčce nádobí.

Tyčový mixér BOSCH MSM 88190 nás velmi překvapil svou silou i multifunkčním použitím. Tento na první pohled nenápadný pomocník zvládne skvěle přípravu všech vašich oblíbených jídel a navíc vás i přesvědčí, že pro perfektní kulinářský, i estetický zážitek, vám postačí jen tyčový mixér.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý