Užijte si úklid s novým vysavačem Bosch

Užijte si úklid s novým vysavačem Bosch Uvažujete o koupi nového vysavače a nevíte, který z rozmanitého výběru na našem trhu vybrat? Parametry pro perfektní úklid jsou v tomto případě zaručeny. Pokud hledáte pomocníka, který ušetří váš čas a zároveň zanechá dokonale uklizený domov, máme pro vás tip na praktický bezdrátový vysavač BOSCH BBHMOVE6, který byl stvořen pro rychlý úklid vaší domácnosti. 08. 12. 2015

Akumulátorový vysavač 2v1 BOSCH BBHMOVE6 je velmi výkonný a jednoduše se používá. Sestavit všechny části do stavu použití není nikterak složité. Díky skládací konstrukci máte možnost využít spotřebič jako silný akumulátorový vysavač pro udržení celého bytu v čistotě nebo jako ruční vysavač pro snadné čištění těžce dostupných míst, který zvýší vaši obratnost a efektivitu při úklidu. Další výhodu tohoto spotřebiče jsou i minimální skladovací nároky. Můžete jej postavit prakticky kamkoli bez nutnosti umístění do držáku nebo dokovací stanice. Vyhovuje vám více skladování vysavače pod postelí nebo ve skříni? Díky sklopnému hornímu madlu to není problém.

Údržba i čištění BOSCH BBHMOVE6 je stejně snadné jako jeho použití. Spotřebič je vybaven dvěma filtry, které zachytí jemný prach. Větší nečistoty se pak hromadí v průhledném zásobníku o objemu 300 ml, který v případě naplnění vysypete pouze do koše. Velmi nepříjemné a špatně odstranitelné jsou především vlasy, které se namotávají na spodní kartáče. Ty pro jednodušší čištění doporučujeme prostříhat nůžkami a teprve pak odstranit. Vyvarujete se tím těžkému vytahování vlasů a možnému poškození kartáče. Oba filtry jsou navíc omyvatelné, stačí je tedy v případě potřeby opláchnout pod tekoucí vodou a váš BOSCH BBHMOVE6 je opět připraven k použití. Průhledný zásobník oceníte i v případě, kdy omylem něco vysajete. Dobíjení zajišťují nikl-metal-hydridové baterie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zaručují výdrž až 36 minut provozu na jedno nabití.

Podlahy bez drobků a smetí jsou snem každé ženy. Díky vysavači BOSCH BBHMOVE6 už nemusíte zůstat jen u snění. Vyzkoušejte ho a uvidíte, že tento praktický pomocník vás přesvědčí o své kvalitě hned při prvním použití. Vysávání se pro vás tak jistě stane efektivní a pohodlnou záležitostí.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý