Vánoční tip na dárek pro každou ženu: Šetrný epilátor Rowenta

Vánoční tip na dárek pro každou ženu: Šetrný epilátor Rowenta Neměl by to být pod stromečkem asi ten hlavní dárek, ale zase na druhou stranu, každá žena ocení i tyto praktické dárky. To co nás zkrášlí vždy potěší. Tento šetrný a velmi elegantní epilátor Rowenta vám pomůže zbavit se nežádoucích chloupků. 21. 12. 2015

Já osobně nejčastěji používám žiletku, je to mnohem rychlejší, ale co je na tom to nejhorší je, že se to musí dělat prakticky každý den. S tímto epilátorem po čase používání chloupky o mnoho více zeslábnou a tak se této nepříjemné činnosti nemusíte věnovat každý den. Chce to jen chvilku trpělivosti, nic není hned a pokud budete mít pocit, že vám po prvním použití chloupky vyrostly jako před tím, tak ano, může se tak stát, ale po častějším užíváním uvidíte samy ten rozdíl.

Já jsem si ho pod stromeček přála, tak doufám, že ho tam objevím. Vše co mi ušetří čas a námahu vychvaluji do nebes! Takže milý Ježíšku, jen se čiň.

Zároveň se mi velmi líbí jeho celkový design. Přijde mi takový ženský - až romantický. Hlavně je malinký, takže není problém si ho s sebou zabalit na cesty!

Pokud objednáte ještě tento týden, garantujeme vám doručení ještě do Vánoc! Já bych děvčata neváhala, takový dáreček si můžete nadělit nejen samy, ale potěšíte tím kdejakou Vaši kamarádku či maminku.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý