Vyzkoušejte snadný způsob holení, který si zamilujete!

Vyzkoušejte snadný způsob holení, který si zamilujete! Moderní doba udává styl, a proto i pánské vousy podléhají módním trendům. Už dávno není podmínkou, že muž musí být vždy hladce oholen. 08. 10. 2015

Ačkoli naše okolí snese jakoukoli úpravu vousů, přesto mnoho mužů nedá na klasické holení dopustit. Ať už dávají přednost žiletce nebo elektrickému strojku, jedno mají společné – perfektně oholenou tvář bez podráždění. Pro potřeby každodenního holicího rituály jsme se tentokrát rozhodli pro vás otestovat pánský holicí strojek Philips RQ 1175/16.

Na trhu s elektrickými holicími strojky máte možnost výběru ze dvou typů technologií – planžetové nebo rotační tzv. frézkové. Námi vybraný model patří do skupiny frézkových holicích strojků, kde holicí jednotku tvoří tři kruhové frézky s břity zajišťující dokonale hladké oholení. Díky speciálnímu systému GyroFlex 2D se snadno přizpůsobí křivkám vaší tváře, proto s ním zvládnete oholit i to nejmenší strniště. Technologie SkinGlide navíc minimalizuje tření o pokožku a tím snižuje její podráždění. Bezpečnou a pohodlnou manipulaci zajišťuje ergonomický tvar i protiskluzová rukojeť. Dáváte přednost mokrému holení? Philips RQ 1175/16 je voděodolný. Vždy perfektního výsledku tedy dosáhnete i s použitím pěny nebo gelu. Údržba je stejně snadná jako samotné použití. Stačí jej opláchnout v čisté vodě, popřípadě dočistit kartáčkem, který je součástí balení a váš elektrický holicí strojek je opět připraven do akce. Mile vás jistě překvapí i unikátní nasazovací nástroj na úpravu vousů. S ním můžete vyzkoušet cokoli od 0,5mm třídenního strniště po 5mm. Co se týče výkonu, Philips RQ 1175/16 vydrží na jedno nabití až 50 minut. Dobíjení je velmi rychlé a jen pouhé 3 minuty nabíjení vám poskytnou dostatek energie pro perfektní oholení.

Stále jsme vás nepřesvědčili? Vyzkoušejte jej na vlastní kůži a rozdíl pocítíte sami. Elektrický holicí strojek Philips RQ 1175/16 je ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalý způsob pro perfektní oholení a dokonale hladkou tvář bez zbytečného podráždění.

Sdílet článek

Bok levý
Bok pravý