3D televize

Užijte si 3D filmy pěkně v pohodlí domova: na 3D televizoru a s 3D brýlemi. Díky nové technologii získáte přístup k novým zážitkům a navštívíte fantastický svět 3D. Podívejte se do sekce 3D televize, objednejte si novou televizi s technologí 3D a vychutnejte si 3D zážitek při sledování filmů!

Jistě jste si všimli, že 3D filmy se v kinech množí jako houby po dešti. Technologie 3D se stala fenoménem současnosti a výrobci elektroniky představily své první 3D televize.

3d televize!

Nejprodávaněší 3D tv : LED televize LG 42LM760S, LED televize LG 47LA690S, LED televize LG 42LA691S

Nejprodávanější 3D domácí kina: 3D domácí kino Samsung HT H4500R , 3D domácí kino Samsung HT H4200 , 3D domácí kino LG BH6440P

Princip 3D televize. Jak vlastně 3D televize funguje?

Nejstarším typem 3D je stereoskopické zobrazování dvou vedle sebe položených snímků nasnímaných ze dvou různých úhlů v zelenomodrém a červeném barevném spektru. Tyto snímky při pohledu skrze speciální brýle utvoří superpozici - tzv. anaglyph. Postupně vznikala celá řada různých variant tohoto způsobu - většinouse lišily jen barvami spektra. 3D televize v současnosti využívá promítání dvou snímků - levého a pravého - v krátkém sledu a dvou dekodérů MPEG-2 a synchronizačního signálu pro snímací zařízení 3D brýlí.

Podívejte se do sekce 3D televize, objednejte si novou televizi s technologí 3D a vychutnejte si 3D zážitek při sledování filmů!

Bok levý
Bok pravý