Elektrické varné desky

Oblíbené elektrické varné desky určené pro vestavbu do kuchyňské linky. Naleznete zde sklokeramické a indukční varné desky. Nabízíme také desky s litinovými plotnami. V naší nabídce naleznete varné desky značek AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Miele, Mora, Siemens, Whirlpool a Zanussi.

Nenalezeny žádné produkty

Elektrické varné desky vybírejte z těchto druhů: sklokeramické varné desky, varné desky s litinovou plotnou anebo elektrické indukční varné desky. Elektrické varné desky nabízí možnost programování a měření teploty. Kvalitní elektrické varné desky umožňují na základě měření teploty snížit spotřebu energie.

Sklokeramické varné desky jsou nejoblíbenější varné desky. Sklokeramické varné desky se zahřívají rychleji než klasické elektrické varné desky a snadno se čistí. Předností sklokeramické varné desky jsou vícezónové plotýnky, které můžete zapínat dle velikosti použitého nádobí.


Indukční varné desky jsou bezpečné a úsporné. Zatímco u klasické elektrické varné desky se nejdříve ohřívá topná spirála, pak od ní varná zóna a nakonec i nádoba, při indukčním vaření vytváří cívka elektromagnetické pole, které ohřívá přímo dno hrnce. Při použití indukční varné desky tedy nedochází téměř k žádným tepelným ztrátám.

Doporučujeme vám nákup značek AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Miele, Mora, Siemens, Whirlpool a Zanussi. Elektrické varné desky nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Levné a nejlevnější Elektrické varné desky na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Elektrické varné desky za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Elektrické varné desky nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Elektrické varné desky máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Elektrické varné desky a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Elektrické varné desky) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Elektrické varné desky prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý