Sporáky

Nabízíme vám elektrické sporáky, kombinované sporáky a sporáky plynové. Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů. V naší nabídce naleznete sporáky značek AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Mora a Zanussi.

Nejprodávanější Nejlevnější Nejlépe hodnocené

Filtrovat

Vymazat filtr

Kategorie

Značka

Cena a dostupnost

Energetická třída

Gril

Příkon (W)

Barva

Výška (cm)

Šířka (cm)

Typ desky

Vymazat filtr

Kuchyňské sporáky a trouby od ElektroMedia.cz jsou dobrá volba. Prodáváme elektrické sporáky, kombinované sporáky a plynové sporáky. Velmi oblíbené jsou trouby a sporáky Mora. Prohlédněte si také vestavné sporáky anebo vestavné trouby. Kromě sporáků Mora zde naleznete i sporáky Beko, Bosch, Gorenje, Electrolux, AEG, sporáky Zanussi a další kvalitní elektrické, plynové nebo kombinované sporáky. Nakupujte sporáky a trouby u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis pro sporáky a trouby. Doporučujeme vám sporáky Mora, AEG, Zanussi a také sporáky Electrolux.

Sporáky tvoří nejdůležitější výbavu kuchyně, a proto byste měli při nakupování sporáku vědět, jaké druhy sporáků existují. Moderní elektrický sporák, plynový sporák, kombinovaný kuchyňské sporák nebo sklokeramický sporák (indukční sporák) vám ulehčí práci a pomohou s přípravou jídla. Dále některé sporáky mají horkovzdušnou troubu. Mezi nejprodávanější sporáky patří sporáky Mora, kombinované sporáky Mora a elektrické sporáky Mora.

Elektrické sporáky mají tu výhodu, že elektrická trouba, která je součástí sporáku, se rychle zahřeje a dá se velmi přesně nastavit a regulovat. Elektrické trouby vám zajistí optimální ohřev a pečení pokrmů. Elektrické sporáky a jejich trouby nabízí užitečné a pestré možnosti pečení. Hospodyňky a kuchaři si oblíbili elektrické sporáky, protože mají funkce horký vzduch, gril, pizza-pečení, dolní nebo horní ohřev anebo otočný rožeň.

Plynové sporáky se dají používat i v místech, kde ještě není zavedený plyn. Některé plynové sporáky můžete u odborníků nechat pomocí speciálních trysek upravit na propan-butan. Plynové sporáky poskytují finančně výhodný provoz, ale plynová trouba vám neposkytne tolik funkcí a programů jako elektrická. Některé plynové sporáky mají pojistku proti zhasnutí plamene, která automaticky uzavře přívod plynu, pokud zhasne plamen kuchyňského sporáku.

Kombinované sporáky představují kombinaci plynové plotýnky a elektrické trouby. Zákazníci si kombinované sporáky velmi pochvalují a kombinované sporáky patří mezi nejprodávanější sporáky. Kombinované sporáky vám přináší množství funkcí a doplňků pro elektrické trouby.

Volně stojící kuchyňské sporáky jsou levnější než vestavné sporáky. Výhodou volně stojících sporáků je jejich snadná instalace. Pokud potřebujete vyměnit starý sporák za nový, jednoduše starý sporák odvezete a na jeho místo postavíte nový sporák.

 

Levné a nejlevnější Sporáky na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Sporáky za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Sporáky nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Sporáky máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Sporáky a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Sporáky) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Sporáky prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý