Audio

Podívejte se na nabídku kvalitních audio sestav. Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů. U každého produktu obvykle naleznete soupis recenzí, které obsahují cenné rady a zkušenosti našich zákazníků. Nabízíme značky Denon, Jamo, LG, Koss, Logitech, Onkyo, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sony a další.

Nejprodávanější Nejlevnější Nejlépe hodnocené

1 2 3 35

Filtrovat

Vymazat filtr

Kategorie

Značka

Cena a dostupnost

Dosah venkovního čidla (m)

Typ meteostanice

Barva

Systém napájení

Přehrává MP3

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

Zvukový výkon

Zvukový výkon

Přehrává DVD

USB vstup

Výkon (W)

3D

5.1 vstup

7.1 vstup

Vymazat filtr

Vyberte si mikrosystém, soundbar, mp3 přehrávač, hifi komponenty, sluchátky, přenosné přehrávače, meteostanice nebo reprosoustavy podle vašich představ a vychutnejte si vaši oblíbenou hudbu v té nejlepší kvalitě. V naší nabídce najdete značky Denon, Jamo, LG, Koss, Logitech, Onkyo, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sony a další. Nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Levné a nejlevnější Audio na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Audio za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Audio nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Audio máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Audio a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Audio) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Audio prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý