Slevy a slevové kupony

Hledáte slevy? Lákají vás slevové kupony a další akce, díky kterým můžete při nákupu ušetřit peníze? Jste na správném místě! ElektroMedia.cz pravidelně nabízí slevy, slevové kupony, poukázky a certifikáty.

Slevy a slevové kupony (kódy na slevu) můžete v našem internetovém obchodě získat několika způsoby. Buď využijete naší oblíbené služby "Ušijeme vám cenu na míru", nebo se stanete naším fanouškem na Facebooku anebo se příhlásíte k odběru pravidelných infoletáků. Detailní postup pro získání slevy je uveden níže. Poskytované slevy jsou jedním z důvodů Proč u nás nakupovat.

Jak slevu získat?

Ušijeme vám cenu na míru

Jedním ze způsobů získání slevy je využití atraktivní služby Ušijeme vám cenu na míru! Pokud máte zájem o množstevní slevu anebo jste u konkurence objevili výhodnější cenu výrobku, který chcete koupit, napište nám. Prověříme možnosti poskytnutí slevy a budeme vás kontaktovat. Služba "Ušijeme vám cenu na míru" je našimi zákazníky hojně využívána a žádosti o slevu úspěšně vyřizujeme každý den.

Slevy pro fanoušky Facebook

Další způsob pro získání slevy naleznete na sociální síti Facebook. Staňte se fanouškem ElektroMedia.cz a získejte slevu na nákup elektroniky! Na fanouškovské stránce pravidelně zveřejňujeme kódy na slevu a informujeme fanoušky o akčních nabídkách a soutěžích.

Slevy pro odběratele newsletteru

Slevy také nabízíme v našich pravidelných obchodních sděleních, které posíláme odběratelům na email. Přihlaste se k odběru obchodních sdělení a budeme vám posílat časově omezené, speciální slevové kódy.

Jak funguje slevový kód (dárkový poukaz)?

  • Každý slevový kód (slevová poukázka) je unikátní a jeho uplatnění vám přinese slevu buď v konkrétní peněžní výši (například 1.000,- Kč) anebo v procentech (například 10 %).
  • Slevový kód je možno použít pouze pro nákup zboží na ElektroMedia.cz a pouze formou elektronické objednávky.
  • Při nákupu zboží zadejte v kroku 1 vaší objednávky kód poukázky (kód vyplňte do pole, nad kterým je text Zde můžete vyplnit kód slevového poukazu, viz. obrázek níže). Cena zboží bude v kroku 2 ihned ponížena o patřičnou slevu.

Kam zadávat kód.

  • Je-li hodnota zakoupeného zboží nižší než nominální hodnota slevové poukázky, rozdílná hodnota se nevrací.
  • Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než nominální hodnota slevové poukázky, musí zákazník, který zboží objednal, rozdílnou hodnotu doplatit.

Společnost ELEKTROMEDIA s.r.o. neodpovídá za odcizené či ztracené slevové kódy, respektive za použití kódů ze ztracených či odcizených poukázek.

Slevy a slevové kódy ElektroMedia.cz jsou velmi oblíbené. Nakupujte chytře, nakupujte se slevou!

 

Bok levý
Bok pravý