Video

Prodáváme domácí kina, DVD přehrávače, Blue-ray přehrávače, DVB-T přijímače, multimediální centra a kamery. Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů. V naší nabídce jsou značky LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony a další.

Nejprodávanější Nejlevnější Nejlépe hodnocené

1 2 3 9

Filtrovat

Vymazat filtr

Kategorie

Značka

Cena a dostupnost

Výkon (W)

Barva

USB vstup

HDMI výstup

3D

5.1 vstup

7.1 vstup

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

EPG (programový průvodce)

Vymazat filtr

Vyberte si domácí kino, DVD přehrávač, Blue-ray přehrávač, DVB-T přijímač, multimediální centrum nebo kameru podle vašich představ a vychutnejte si vaše oblíbené filmy. V naší nabídce najdete značky LG, Panasonic, Philips, Samsung a Sony. Nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Levné a nejlevnější Video na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Video za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Video nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Video máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Video a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Video) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Video prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý